Wpis z mikrobloga

ja ogólnie jestem fanem drewnianych zabawek - trwałe, nie psują się tak szybko i zwykle nie mają takich oczojebnych kolorów jak plastik z chin


@lent: a bawiłeś się takimi za dzieciora, czy tylko teraz Ci sie podobają? Bo ja się bawiłem i jak mi parę razy brat #!$%@?ł kantem, to dziecku chyba nie będę kupował drewnianych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ja ogólnie jestem fanem drewnianych zabawek - trwałe, nie psują się tak szybko i zwykle nie mają takich oczojebnych kolorów jak plastik z chin


@lent: a bawiłeś się takimi za dzieciora, czy tylko teraz Ci sie podobają? Bo ja się bawiłem i jak mi parę razy brat p*******ł kantem, to dziecku chyba nie będę kupował drewnianych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Budo: Ja się nie
  • Odpowiedz
Ja się nie bawiłem, bo nie miałem, ale widzę, że podobają się mojemu synowi i bawi się dużo tymi drewnianymi.


@lent: wiedziałem xD
Twój syn też nie będzie kupował swoim dzieciom drewnianych zabawek. Drewno się podoba się do czasu.
  • Odpowiedz
Ja się nie bawiłem, bo nie miałem, ale widzę, że podobają się mojemu synowi i bawi się dużo tymi drewnianymi.


@lent: wiedziałem xD
Twój syn też nie będzie kupował swoim dzieciom drewnianych zabawek. Drewno się podoba się do czasu.

@Budo: No skoro się bawi i mu się podoba to chyba dobry pomysł na prezent?
  • Odpowiedz