Wpis z mikrobloga

Poszedlbym na protesty ale wedlug #neuropa i TVN panuje straszny wirus, a ja nie chce zarazic jakiejs babci, ktorych to jest masa na tego typu zgromadzeniach. Niby jestem zaszczepiony, ale tylko dwiema dawkami, a poza tym nadal moge zarażac wedlug naukowcow, a wszyscy wiemy kim są ludzie ktorzy nie sluchaja sie naukowcow.

Także uważam, że nie ma co ryzykować. Wolność TVN do istnienia kończy sie tam gdzie zaczyna sie wolność babci do nie złapania wirusa na protestach. Zwłaszcza, że mamy nowy straszny wariant, nawet 500 razy bardziej zarazliwy od poprzedniego.

#koronawirus #bekazcovidian #bekazlewactwa
  • 15
  • Odpowiedz
  • 4
Niby jestem zaszczepiony, ale tylko dwiema dawkami, a poza tym nadal moge zarażac wedlug naukowcow, a wszyscy wiemy kim są ludzie ktorzy nie sluchaja sie naukowcow.


Jak nie masz 3 dawki to jesteś antyszczepionkowcem, bardzo mi przykro ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@RuskiMaszynista: Niby gdzie? Gdyby na paradzie degeneratów kontrmanifestanci mieli hasło "Auschwitz dla homoseksualistów" to wylyby o tym zagraniczne media, byłyby nagłówki w wyborczej, materiały w TVNie, interwencję UE, zatrzymania przez policję i zarzuty prokuratorskie.
  • Odpowiedz
@yungdupa: Antifa to tylko i wyłącznie lewactwo. I to skrajne, do tego straszna patologia. W jej ramach możesz rozwijać swoje homoseksualne zainteresowania.
  • Odpowiedz