Wpis z mikrobloga

@a_maze: Nie, nie wstyd walczyć z tym zamordystycznym rządem. Faktem jest że TVN to ściek, ale to żaden argument do ograniczania pluralizmu mediów
  • Odpowiedz
@Mirush:
Słuchałeś jakiegokolwiek wystąpienia na tym spędzie?
Większość tych opozycyjnych idiotów w swoich wystąpieniach #!$%@?...a też o szalejącym covidzie.
Stoją upchani jak sardynki na scenie, bez maseczek i mówiąc do sciśniętego, niezachowującego ŻADNYCH norm / zaleceń sanitarno-epidemiologicznych tłumu.

Te same mordy cię tłuku straszyły że jak spędzisz z rodziną świeta - to
  • Odpowiedz
@Mirush: Haha. Wystarczy takiemu sekciarzowi jak ty pokazać jakim hipokrytą jest i od razu #!$%@? sie na rzadko.

Nastepnym razem mnie nie wołaj - bedziesz mogl dłuzej tkwic w banieczce samouwielbienia. Na razie leszczu
  • Odpowiedz
@Mirush: jak każdy zamordysta, brak podstawowych umiejętności czytania ze zrozumieniem. A wiesz że w nowym świecie o który walczysz i tak nie będziesz miał z tego powodu przywilejów?
  • Odpowiedz
  • 0
@exoone mam wyższe wykształcenie i potrafię czytać ze zrozumieniem ale niektórych wypowiedzi zrozumieć się nie da.
O nic nie walczę, mam gdzieś ten kraj i to co się z nim stanie, ja się tylko z tego śmieję bo radę sobie dam, jak nie tu to w innej części świata.
  • Odpowiedz