Wpis z mikrobloga

To mój drugi udział w #wykopaka Pierwszy raz brałem udział 10 lat temu, ale wtedy moja paczka do mnie nie dotarła
( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dzisiaj odebrałem moją paczkę od @Yahou i jestem mega zadowolony, cała zawartość spersonalizowana i wszystko mi się przyda.

-ochraniacz na zęby - trenuję Muay Thai, a mój obecny wymagał już wymiany, więc wstrzeliłeś się idealnie, poza tym jest to bardzo porządny sprzęt, dobrej firmy, więc tym bardziej dziękuję
-ściskacz - miałem kiedyś takie urządzenie, ale gdzieś się zapodziało, więc czas wznowić treningi, idealnie się sprawdzi w pracy
-szklanka i kieliszki z logo AC Milan - super prezent z logo mojego ukochanego klubu, szklanka do piwa przyda się już na dzisiejszy mecz z Napoli, a w kieliszku będę opijać mistrzostwo, miejmy nadzieję, że już w tym sezonie
-brelok z rękawica - jest świetny i już wisi przy kluczach
-michałki i pryncypałki - czyli kultowe już słodycze na tej stronie, Michałków było trochę więcej niż na zdjęciu, ale od rozpakowania paczki do zrobienia zdjęcia minęło trochę czasu i zginęły w niewyjaśnionych okolicznościach ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dziękuję bardzo za wszystkie prezenty i list. W tym roku wypadło tak, że z @Yahou robimy sobie prezent nawzajem, więc mam nadzieję, że będziesz zadowolony z paczki ode mnie tak samo jak ja z Twojej.

#pokapake
Murzyn1009 - To mój drugi udział w #wykopaka Pierwszy raz brałem udział 10 lat temu, ...

źródło: comment_1639938178W7eTJLSOTwPrF5QIkAKBHo.jpg

Pobierz
  • 4