Wpis z mikrobloga

Niby Polacy to antykomuniści a bronią stacji założonej przez byłego TW Mewę Mariusza Waltera a z drugiej strony bronią komunistycznej stacji TVP założonej za Bieruta. Co z tym narodem jest nie tak ? Czemu naród popiera komuchów pokroju Czarzasty, Zandberg, Karakan, PISS, Zieloni, Lewica ? Czemu są aż tak głupi i skretyniali
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/dokumenty-sb-w-domu-za%C5%82o%C5%BCyciela-tvn/ar-AAMmwpI


#polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #bekazpo #konfederacja #4konserwy
  • 7
  • Odpowiedz
@Aik32fr45yd: bo Polacy to nie antykomuniści. Dużo ludzi tęskni za czasami komuny, szczególnie pokolenie 60+, czyli głównie wyborcy PiSu. Komuna upadła tylko dlatego, że zabrakło pieniędzy, wszyscy chcieli brać od państwa, a nikt nie chciał za bardzo dawać.To samo nas czeka jeśli PiS wygra kolejne wybory.
  • Odpowiedz
@Aik32fr45yd: Poza tym jeżeli ktokolwiek broni usunięcia prywatnej stacji przez władze, bo stacja ta jest wobec niej krytyczna to niczym się nie różni od pisowców i należy mu się mela na ryj i bilet na wschód.
  • Odpowiedz
@Fifarafaaa: A niech se bronią tej lub tamtej stacji mi to ani ziębi ani grzeje. Chodzi mi tylko o hipokryzję mentalną Polactfa, które najpierw mówi że brzydzi się komuną i nienawidzi komuny a popiera stację założoną przez postkomunę albo drugą przez komunę. Przeraża mnie ta hipokryzja tego tępego społeczeństwa tylko i tyle. A ja byłem jestem i będę krytyczny wobec PISiorów bo przez nich straciłem wiele oszczędności i bliską osobę do
  • Odpowiedz