Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 51
Cześć Mirki i Mirabelki!

Czas na przygotowanie i weryfikację paczek dobiega końca. Zostało ostatnie 10 godzin! Na zgłoszenia czekamy tylko do północy.

Aktualnie mamy zweryfikowanych 93% paczek i ciągle czekamy na 47 zgłoszeń.

Pamiętajcie również o terminie nadania paczki, który mija 21 grudnia (23:59).

Pozdrawiamy, ekipa wykoPAKI
#wykopaka
wykoPAKA - Cześć Mirki i Mirabelki! 

Czas na przygotowanie i weryfikację paczek dobi...

źródło: comment_1639918969dNV3gJ4APq56Rl0JHg9Dmm.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@Onomastyka:
Pytałem o to na PW, jak mój Mikołaj długo nie weryfikował paczki, taka odp dostałem:

(...)zakładam, że chodzi o sytuację, gdy Twój odbiorca się nie zweryfikuje w czasie. W takim przypadku nastąpi druga tura zabawy, w której łączymy w nowe pary osoby w podobnej sytuacji. Przy łączeniu nowych par staramy się, aby w miarę możliwości nowi odbiorcy mniej więcej odpowiadali przygotowanej paczce. Wtedy też wyznaczamy nowe terminy, w których należy
  • Odpowiedz
  • 18
@Zgrywajac_twardziela parę lat temu była sroga imba z tego powodu. W skrócie jeden Mirek zrobił spersonalizowaną paczkę dla mirka-hipisa z ręcznie barwioną tęczową koszulą i tego typu bajerami, adresat dał ciała i mirkowi wylosowano nową parę do której taka koszulka zupełnie nie pasowała ani stylem, ani rozmiarem ale zawartość się nie zmieniła i delikatnie mówiąc nowy odbiorca był zawiedziony.
  • Odpowiedz
  • 2
@jacuss paczka poszła do odbiorcy. Z przygodami, ale poszła. Za to mój nadawca jest chyba mocno zajęty. Jeśli tak czyta... No to niech wie, że czekam ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@wykoPAKA: A ja tam już cziluje bombę xd Dziś rano zweryfikowałem prezenty, mój odbiorca już dawno zweryfikował, a Mikołaj chyba nie mógł się doczekać aż zweryfikuję, bo niewiele czasu po tym już nadał do mnie paczuchę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozostało jeszcze tylko dokończyć list na tip top, dokupić kilka słodyczy, spakować wszystko, nadać i czekać na kolejną edycję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz