Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 51
Cześć Mirki i Mirabelki!

Czas na przygotowanie i weryfikację paczek dobiega końca. Zostało ostatnie 10 godzin! Na zgłoszenia czekamy tylko do północy.

Aktualnie mamy zweryfikowanych 93% paczek i ciągle czekamy na 47 zgłoszeń.

Pamiętajcie również o terminie nadania paczki, który mija 21 grudnia (23:59).

Pozdrawiamy, ekipa wykoPAKI
#wykopaka
źródło: comment_1639918969dNV3gJ4APq56Rl0JHg9Dmm.jpg
  • 54
@Onomastyka:
Pytałem o to na PW, jak mój Mikołaj długo nie weryfikował paczki, taka odp dostałem:

(...)zakładam, że chodzi o sytuację, gdy Twój odbiorca się nie zweryfikuje w czasie. W takim przypadku nastąpi druga tura zabawy, w której łączymy w nowe pary osoby w podobnej sytuacji. Przy łączeniu nowych par staramy się, aby w miarę możliwości nowi odbiorcy mniej więcej odpowiadali przygotowanej paczce. Wtedy też wyznaczamy nowe terminy, w których należy
@Zgrywajac_twardziela parę lat temu była sroga imba z tego powodu. W skrócie jeden Mirek zrobił spersonalizowaną paczkę dla mirka-hipisa z ręcznie barwioną tęczową koszulą i tego typu bajerami, adresat dał ciała i mirkowi wylosowano nową parę do której taka koszulka zupełnie nie pasowała ani stylem, ani rozmiarem ale zawartość się nie zmieniła i delikatnie mówiąc nowy odbiorca był zawiedziony.
@wykoPAKA: A ja tam już cziluje bombę xd Dziś rano zweryfikowałem prezenty, mój odbiorca już dawno zweryfikował, a Mikołaj chyba nie mógł się doczekać aż zweryfikuję, bo niewiele czasu po tym już nadał do mnie paczuchę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozostało jeszcze tylko dokończyć list na tip top, dokupić kilka słodyczy, spakować wszystko, nadać i czekać na kolejną edycję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BillyGugu: No trochę niefajna jest ta formuła w przypadku gdy ktoś oleje temat, z drugiej strony też ciężko coś lepszego wymyślić. Paczki bez personalizacji trochę takie z dupy by były, bo to by wyszła ostatecznie słodyczo-przekąsko paczka ( ͡° ʖ̯ ͡°) Weryfikacja Mirków i Mirabelek i tak jest dosyć restrykcyjna do "Plusa", a jednak i tak sporo osób poleciało w ***a, tyle dobrze, że trafią na ścianę
Uwazam, ze ta zabawa powinna byc dla prawdziwej czesci tego portalu


@BillyGugu: jak ktoś #!$%@? wpisów na fameMMA czy innych patostreamach, to wcale nie czyni go wartościowym uczestnikiem zabawy. Niestety co roku będzie ten sam problem, bo nie da się wymyślić idealnej formuły. Na szczęście odsetek lecących w kulki jest każdorazowo naprawdę niewielki.
jak ktoś #!$%@? wpisów na fameMMA czy innych patostreamach, to wcale nie czyni go wartościowym uczestnikiem zabawy.


@Fenrirr: wypraszam sobie, mialem raz wylosowanego fana walaszka, patostreamow i konona. Odwiedzilem go osobiscie w pracy, mialem okazje patrzec jak traktuje swoich klientow, rozmawia z nimi i pomaga im. Jak najbardziej wartosciowy uczestnik.
Przy okazji z pozdrowieniami dla @gryzliposen ( ͡° ͜ʖ ͡°)