Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak tam esbrowe świry? U mnie zostały androidy i future saga. Męczyłem się z pure sayians i movie bosses, ale zmieniłem taktykę na nurse chichi i mysz. Teraz została rng fiesta
#dokkanbattle
  • 12
  • Odpowiedz
@Rebeliant:

Ja sobie powoli robię po 1 dziennie, aby szybko nie zrobiło się nudn. Zrobiłem połowę :) Z Movie Bosses nie mialem żadnego problemu akurat. Broly str plus INT robią #!$%@?. Do tego GF plus Janemby do tankowamia spisali sie super. Najwięcej zabawy z rng Mialem przy SSJ3.
  • Odpowiedz
@Rebeliant: Czasami idzie super, czasami pierwszy atak to SA i nara, ja próbowałem przyoszczędzić itemów na pierwszej walce, a jak nie szło to restart. Anddroidy sie okazały bardzo łatwe. Future Saga = Stun, ale u mnie zanim SSB Vegito nie dałem to nie szło, za mała moc ofensywna :P Za parę miesięcy większość tych plansz będzie śmiesznie prosta, patrząc na JP
  • Odpowiedz
@mroz3: Ten team powinien dać radę, ja nie mam Baby, finalnie użyłem zamiast niego SS Cumbera (SDBH) bo on stunuje wszystkich więc można liczyć na itemy z damage reduction. Zamiast Coolera wziąłem AGL Bardocka. Protip, niektóre małpy stunują po transformacji co w uj ratuje dupe.
  • Odpowiedz
@mroz3: Jakbyś zrobił na czymś stream to można się zdzwonić i przechodzić, ew browar w łapę, mi ciśnienie za bardzo skacze przy ESBR :D
  • Odpowiedz
@mroz3: No to on to samo co ja, teżAGL Bardock, tyle, że nie mając Baby użyłem tego Cumbera, ale z nim to loteria, tyle, że jak wejdzie to idzie stun na całą rundę na reszte wiec to jest przekoks. Warto czasami zrobić run taki na straty żeby zobaczyć kto zbiera za ile bez itemów.
  • Odpowiedz
@mroz3: z gigantami trzeba sie trzymac ponizej 50% hp, zeby co ture procowały sie maupy i karaluchy. Ja uzywalem icarusa, whisa, ghosta i princess snake jak juz za bardzo spadlo hp. Dodatkowo maupy maja szanse na stuna, wiec w 2 rundzie giant formy wal rozne cele
  • Odpowiedz