Wpis z mikrobloga

@yupitr: ale ile jeszcze można powtarzać to samo gowno w koło, które i tak się już deaktualizuje..
Mailo, kur.., byc normalnie, a tymczasem jest jeszcze gorzej niż było i nikt, ale to nikt, nie ma ochoty wytłumaczyć się dlaczego. Głowa a dół i tylko ten belkot, że od początku było wiadomo, że szczepionka miała chronić przed czymś tam, a tak serio to daje ci przede wszystkim możliwość wyjścia do kwiaciarni.
  • Odpowiedz
Szczepionka nie chroni przed zachorowaniem na COVID. Miała sprawić, że przebieg będzie łagodniejszy


@yupitr: miała powstrzymać transmisję wirusa. Eksperci okłamali ludzi.
  • Odpowiedz
@Tomtomprom jakie powroty do normalności? O czym ty mówisz? Normalność już jest i zawsze była. Świat się zmienił. Poszedł do przodu. Nic nie stoi w miejscu. Każdy dzień jest inny i nigdy nie będzie już tak jak kiedyś. Zacznij żyć już teraz bo jutro będzie za późno.
  • Odpowiedz
@Tomtomprom wiem że cierpisz. Wiem że boli. Ale czasu się nie da cofnąć. Ona już nigdy do ciebie nie wróci, nie zostaniesz z powrotem dzieckiem. Smak truskawek nigdy nie będzie taki jak kiedyś. Żyjesz przeszłością i czas powiedzieć stop i zacząć patrzeć w przód. Twoja przyszłość zależy tylko od ciebie i od twoich decyzji jakie podejmiesz teraz.
  • Odpowiedz
wiem że cierpisz. Wiem że boli. Ale czasu się nie da cofnąć. Ona już nigdy do ciebie nie wróci, nie zostaniesz z powrotem dzieckiem. Smak truskawek nigdy nie będzie taki jak kiedyś. Żyjesz przeszłością i czas powiedzieć stop i zacząć patrzeć w przód. Twoja przyszłość zależy tylko od ciebie i od twoich decyzji jakie podejmiesz teraz.


@Argonzz: kiedy 4 dawka wejdzie za mocno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
to nie jest post przeciw szczepionkom


@Tomtomprom: Za późno. Nie bez powodu we wszystkich mediach jest pchana narracja, że każdy kto jest przeciwko obostrzeniom i paszportom to szur antyszczepionkowiec. Efekty masz w komentarzu gościa wyżej.

Twoja przyszłość zależy tylko od ciebie i od twoich decyzji jakie podejmiesz teraz.

@Argonzz: Tak by było w wolnym kraju, a co dzień nam kolejny kawałek wolności odbierają.
  • Odpowiedz
@Drmscape2: antyszczepionkowcy już są świadomi, że ta cała retoryka medialna zmierza w stronę social credit. Jednak druga strona czyli covidianie za bardzo zajęci są walką z szurami żeby to zauważyć. Moim zdaniem nie wszyszystko stracone, covidianie muszą tylko zobaczyć kto jest ich prawdziwym wrogiem.
  • Odpowiedz