Wpis z mikrobloga

@GhostTrick: Okultyzm to kult samego siebie, ubóstwienie siebie. Wszystko się zgadza - lewica kocha tylko siebie samą.

@cerastes: Renesans to była erupcja ciemnoty w stylu "zwierzęcy magnetyzm", przyzywanie duchów, astrologia

https://pl.wikipedia.org/wiki/Magnetyzm_zwierz%C4%99cy

Wiadomo - Bóg Chrystus który chce nas zbawić od wiecznej śmierci to ciemnota, nie to co wróżenie z kawy
Okultyzm to kult samego siebie, ubóstwienie siebie. Wszystko się zgadza - lewica kocha tylko siebie samą.

Renesans to była erupcja ciemnoty w stylu "zwierzęcy magnetyzm", przyzywanie duchów, astrologia

https://pl.wikipedia.org/wiki/Magnetyzm_zwierz%C4%99cy

Wiadomo - Bóg Chrystus który chce nas zbawić od wiecznej śmierci to ciemnota, nie to co wróżenie z kawy


@Phallusimpudicus: wszystko co wymieniłas to nie istniejące zabobony w ktore ciemni ludzie wierzą
@GratisLPG: Czepiam sie tylko czesci jeszcze wieksze #!$%@? xd jak #!$%@? jeszcze wieksze, takie same #!$%@? jak kazda religia.

@Phallusimpudicus taka sama ciemnota ale wywodzaca sie z czegos innego. Osobiscie latwiej mi zrozumiec, ze julka wierzy w wrozby i sama pozniej dazy do tych celow i je realizuje = wrozba dziala, sukces xD niz wierzyc sekcie baranow ktorzy mowia ze jak dasz im hajs i opowiesz swoje grzechy to nigdy nie
@GratisLPG: nie ma czegoś jak większe pierdoły.
albo masz:
żyda cieśle pierdołe który w klubie rybackim #!$%@? kolegów surfując po wodzie w wolnych chwilach zajmuje sie higieną stóp i produkcja alkoholu. a w finale popelnia samobojstwo.
za walenie konia powtarzasz wierszyki i jesz opłatek, nawet jsk srałeś do paczkomatu notorycznie ale szczerze żałujesz po śmierci to idziesz do nieba

albo masz:
czary mary urodziłeś się pod gwiazdką x o tej godzinie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@GratisLPG: Czepiam sie tylko czesci jeszcze wieksze #!$%@? xd jak #!$%@? jeszcze wieksze, takie same #!$%@? jak kazda religia.


@Phallusimpudicus taka sama ciemnota ale wywodzaca sie z czegos innego. Osobiscie latwiej mi zrozumiec, ze julka wierzy w wrozby i sama pozniej dazy do tych celow i je realizuje = wrozba dziala, sukces xD niz wierzyc sekcie baranow ktorzy mowia ze jak dasz im hajs i opowiesz swoje grzechy to nigdy nie
taka sama ciemnota ale wywodzaca sie z czegos innego. Osobiscie latwiej mi zrozumiec, ze julka wierzy w wrozby i sama pozniej dazy do tych celow i je realizuje = wrozba dziala, sukces xD niz wierzyc sekcie baranow ktorzy mowia ze jak dasz im hajs i opowiesz swoje grzechy to nigdy nie umrzesz xD


@Bekonik: No nie bardzo, bo wróżki po prostu brały kasę i nic z tego nie wynika, a Kościół
@ZohanTSW: Tak, co do modlitwy i realizacji sie zgadza jest tak samo, ja konkretnie sie odnosze do pierololo o zyciu wiecznym i nie mam tutaj zadnego kirwa zrozumienia Xd rozumiem modlitwy, wrozby i medytacje, jakos sie mi to miesci w glowie. Ale #!$%@? o zyciu wiecznym mnie przerasta, dorosli ludzie wierzacy w swietego mikolaja, ten sam poziom xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Bekonik: Po pierwsze - nikt w kosciele oficjalnie nie kaze placic, a szczegolnie za spowiedz xD Po drugie - kosciol obiecuje zycie wieczne (w niebie), a nie to ze nigdy nie umrzesz.

Gdzie Ty sie uchowales? Sam nie jestem katolikiem ani chrześcijaninem, lecz nie znać podstaw tego co się szkaluje to top kek.
@XpedobearX: Ale argument #!$%@?, nikt nie kaze oficjalnie placic xd no #!$%@? faktycznie, procz tych co daja jasno do zrozumienia, ze trzeba.
A dla czlowieka ktory nie wierzy w zadne voodoo jaka roznica praktyczna nie filozoficzna miedzy nigdy nie umrzesz a zyciem wiecznym na chmurce xd zwykle czepialstwo, przeciez wiadomo, ze nie mowie o #!$%@? chodzacym nie umarym tylko zycku na chmurce.
Tak samo prowokacyjno-przesmiewcze na chmurce, tak #!$%@? wiem, ze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
A dla czlowieka ktory nie wierzy w zadne voodoo jaka roznica praktyczna nie filozoficzna miedzy nigdy nie umrzesz a zyciem wiecznym na chmurce xd


@Bekonik: No roznica jest przede wszystkim materialna, bo nie żyjesz juz na ziemii xD

argumenty #!$%@? wierzacych xd dobra #!$%@? stad bo taka rozmowa z ludzmi co w mikolaja wierza, jaki to sens xd


Moze gdybys umial czytac to bys dostrzegl, ze nim nie jestem, ale czego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Phallusimpudicus: Bardziej szanuję okultyzm od jakiejkolwiek abrahamowej religii, przecież one wszystkie praktycznie bazują na hermetyźmie xD Ale ugabuga, ezojulki złe. Jeszcze nie widziałam, żeby okultysta czy zwykła astrojulka narzucała komukolwiek sposób życia tak bardzo jak zorganizowane religie. Poza tym okultystyczne księgi to zwykłe historyczne teksty z różnych epok @GhostTrick: