Wpis z mikrobloga

@DorianJS: presale to chyba półtora tygodnai temu się skończył, ale gośc przekładał, bo ciągle problemy z kontraktami, niezłe jajca tam były. Zaskakujące, że wchodzą wysokie wpłaty, musi mieć dobre wejście do shillu
  • Odpowiedz
@DorianJS: Jakby miał zrobić ruga to już dawno by to zrobił, presale odbywał się na zasadzie poczty pantoflowej czyli wysylales mu na prywatny adres hajs licząc że odeśle tokeny. Zebrał w ten sposób prawie 90BNB
  • Odpowiedz
@Szafa4drzwiowa: A czy ktoś Ci stary każe wpłacać tam jakikolwiek hajs? Każdy post odbierasz jako naganianie Ciebie na jakiegoś coina i każdy musisz skomentować :) stary wyluzuj czasem, życie będzie piękniejsze :) ja odpisałem koledze dlaczego ludzie tam wpłacają hajs, bo się ruga nie obawiają, oczywiście ryzyko jest 100% jak to w shitach ;)
  • Odpowiedz
@Szafa4drzwiowa: Pokaz mi moment w którym nagonilem kogoś? W którym chociaż napisałem żeby się ktoś tym zainteresował, gdzie podałem kontrakt albo cokolwiek. Ja tylko staram się odpowiedzieć na pytania kogoś kto może nie zna całego obrazi sytuacji . Być może masz racje że to scam i gowno jak 99.99% shitow na bsc nikt nie twierdzi że tak nie jest.
  • Odpowiedz
@Szafa4drzwiowa: nikt nikogo nie nagania tylko piszemy jak jest, a ty się zesrałeś na brązowo.

Przekładał milion razy, LP było odblokowane, ale widać wszystko działa, LP zablokowali, nagrody działają.
Najdziwniejsze było, kiedy przez 40 minut same wpłaty po 0,5/1 BNB, a raptem jedna mała sprzedaż. A nawet nie ruszyli z marketingiem xd

Może to i debil, ale nie zrobił scama, jakieś wtyki mają do promowania
  • Odpowiedz