Wpis z mikrobloga

Piękne jest to zderzenie kucy, antyszczepów i innych z zasadami wolnego rynku.
Wiadomo jaki jest stosunek konfiarzy do gospodarki. Podatki do kosza, sanepid do likwidacji, obsługujemy kogo chcemy, a autostrady wybudują się same, ewentualnie skrzyknie się kilku chłopa i rach ciach sieć autostrad jak się patrzy.
No, ale ja nie o tym. Chciałbym tylko się skupić na punkcie dotyczącym o sprzedaży naszych towarów i usług tylko tym, którym chcemy je sprzedaż. A odmowy możemy udzielić każdemu, bez względu na powód.

A teraz trochę praktyki w formie przykładów.

- Huurr durr jak moderacja PRYWATNEGO portalu śmie usuwać moje komentarze i dawać mi bany
- O nieeee jak PRYWATNY przedsiębiorca może mnie nie wpuścić na teren swojego sklepu, bo jestem niezaszczepiony
- AAAA dlaczego w PRYWATNEJ firmie muszę szanować inicjatywy pro lgbt i dlaczego mnie wywalają za brzydkie słowa wobec mniejszości seksualnych? Cancel Cultureeee reeeeee!
- dlaczego PRYWATNE firmy przeprowadzają kampanie reklamowe sprzeczne z duchem konserwatyzmu!!!
- jak PRYWATNA wytwórnia filmowa śmie obsadzać czarnoskórych w rolach, które powinny być moim zdaniem grane przez białych aktorów
- o nieee w reklamie ciuchów PRYWATNEJ firmy dwa geje się całują!! Zakaz i nie kupować ich szmat!!!
- aaaa gruba baba na plakacie PRYWATNEJ firmy odzieżowej

ehhhhh ksiązkowy przykład gdy dane poglądy zjadają własne dzieci :)

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy
  • 9
A teraz trochę praktyki w formie przykładów.


- Huurr durr jak moderacja PRYWATNEGO portalu śmie usuwać moje komentarze i dawać mi bany

- O nieeee jak PRYWATNY przedsiębiorca może mnie nie wpuścić na teren swojego sklepu, bo jestem niezaszczepiony

- AAAA dlaczego w PRYWATNEJ firmie muszę szanować inicjatywy pro lgbt i dlaczego mnie wywalają za brzydkie słowa wobec mniejszości seksualnych? Cancel Cultureeee reeeeee!

- dlaczego PRYWATNE firmy przeprowadzają kampanie reklamowe sprzeczne z
@PrzeKomentator: A wiesz, że można krytykować praktyki prywatnych przedsiębiorstw oraz być wrogiem państwowych interwencji w owe działania firm?


@vrim: skoro krytykujesz działania prywatnych firm, to znaczy, że nie jesteś wolnościowcem niestety. Ja np. jestem za małżeństwami homo, ale ani słowem nie skrytykowałem gościa, który odmówił sprzedaży parze gejów. Tak samo jak nie skrytykuję przedsiębiorców, którzy nie obsługują antyszczepionkowców.
skoro krytykujesz działania prywatnych firm, to znaczy, że nie jesteś wolnościowcem niestety.


@PrzeKomentator: XDDD Zapewniam, że jestem w 100% leseferystą, jestem bardziej wolnościowy niż ty. :)

Tak samo jak nie skrytykuję przedsiębiorców, którzy nie obsługują antyszczepionkowców.


@PrzeKomentator: Ale to nie ma znaczenia dla kwestii tego, czy jesteś wolnościowcem. Ważne jest to, czy chcesz narzucać im jakieś ograniczenia. Ja nie chcę, jak na wolnościowca przystało.
A wiesz, że można krytykować praktyki prywatnych przedsiębiorstw oraz być wrogiem państwowych interwencji w owe działania firm?


@vrim: A co z krytyką połączoną z domaganiem się od rzadu interwencji w celu zmiany zachowań prywatnych przedsiębiorców na te pożądane? Nadal można być wolnościowcem?
A co z krytyką połączoną z domaganiem się od rzadu interwencji w celu zmiany zachowań prywatnych przedsiębiorców na te pożądane?


@TenTypZez: To postawa, której jestem przeciwny. ¯\_(ツ)_/¯

Nie przeszkadza mi sama segregacja. Mierzi mnie to, że państwo wtrąca się w tę kwestię.
@PrzeKomentator: Nie rozumiem twojej logiki. Załóżmy, że pewna osoba uważa, że każdy może sprzedawać lub nie sprzedawać dowolną rzecz komu tylko zechce. Załóżmy, że oprócz tego uznaje tę zasadę za prawo powszechne. No to teraz pozwala na to, żeby dowolny podmiot działał według tej zasady. Idzie do sklepu, ale sprzedawca go wyrzuca, bo wymyślił sobie, że wpuszcza tylko ludzi z jednym okiem, bo jego biznes to sklep dla cyklopów, a ty
@PrzeKomentator: Wiesz gdzie leży problem? Wydaje mi się że czym innym jest kiedy prywatny przedsiębiorca tak robi a co innego jak rząd wymusza na przedsiębiorcach że nie mogą obsługiwać niezaszczepionych to już jest lipa i wydaje mi się ze o takąwolnosć chodzi