Wpis z mikrobloga

Nadejszła i moja kolej na unboxing #wykopaka Mam jakieś szczęście do Zielonej Góry, ponieważ już drugi raz na cztery edycje Mirek, który mnie obdarowywał był właśnie stamtąd ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tym cenzopapą na pudełku widać napracowanko( ͡° ͜ʖ ͡°) będzie również co czytać i co budować, dziękuję @Carbonara-Lover , zarówno z książką;) jak i z tą B-grupową rajdówką świetnie trafiłeś. Sezon z pojedynkiem Audi Quattro vs Lancia 037 obrósł już taką legendą, do jakiej może aspirować chyba tylko tegoroczny sezon "rajdów formuły pierwszej" z RedBullem i Mercedesem.

A na koniec Tobie, Twojej rodzinie oraz wszystkim czytającym to Mirkom i Mirabelkom życzę dużo zdrowia, radości z życia oraz Wesołych Świąt!!! No i oczywiście równie emocjonującego sezonu w F1 w przyszłym roku ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#wykopoczta #pokapake
Pobierz Kaajus - Nadejszła i moja kolej na unboxing #wykopaka Mam jakieś szczęście do Zielone...
źródło: comment_1639845541vCX91k7GHJR3vf3PjcmGFP.jpg
  • 3
@Kaajus cieszę się, że trafiłem i nie zawiodłem Cię wykopaką ( )

Mam nadzieję, że cieszyłeś się co najmniej tak samo jak w poprzednich edycjach ;)

Wesołych, spokojnych i ciepłych świat oraz szczęśliwego nowego roku Tobie i twojej familii