Wpis z mikrobloga

Hej! Z okazji, że udało mi się w końcu ruszyć ze swoim sklepem na Etsy, a święta są już tuż za rogiem, czas na szybkie #rozdajo - idealne dla tych, którzy trochę się zagapili i szukają last minute prezentu pod choinkę ʕʔ

Do wygrania jest jeden dowolnie wybrany z oferty mojego sklepu na Etsy personalizowany plakat w wersji cyfrowej gotowej do druku (więc jeśli macie możliwość wydrukowania go w domu albo w lokalnej drukarni, która jest w stanie zrobić wam to od ręki - spokojnie zdążycie podarować go komuś na święta).

Zasady są takie:
1. Aby wziąć udział w rozdajo należy zaplusować ten wpis do jutra, tj. niedzieli 19.12.21 do godziny 18:00.
2. Wszyscy mogą wziąć udział :)
3. Szczęśliwego Mireczka wybiorę z pomocą #mirkolos w niedzielę wieczorem.
4. Zwycięzca otrzyma ode mnie personalizowany plakat, wybrany przez siebie spośród map, gwiezdnych map, metryczek oraz plakatów z imieniem (portrety nie wchodzą niestety w to rozdajo) w postaci pliku gotowego do samodzielnego wydruku.

Powodzenia (ʘʘ)

#grafika #tworczoscwlasna #swieta #prezent #plakat
doustnie - Hej! Z okazji, że udało mi się w końcu ruszyć ze swoim sklepem na Etsy, a ...

źródło: comment_1639839417WmnoWhxdM1kUS0FpxTEn0U.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
otwieram se google obrazki wpisuje np. boobs i mi wyskakuje 50mln obrazkow gotowych do druku, także nie dzięki, bez plusa tym razem xD
  • Odpowiedz
@mohawk: widzisz, gdybyśmy mieli się posługiwać dalej tym przykładem, to różnica między tymi "boobs" z googla, a tym, co ja oferuję jest taka, że na tych moich byłoby ręcznie napisane Twoje imię i data urodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nie zmuszam nikogo do plusowania :)
  • Odpowiedz