Wpis z mikrobloga

@saakaszi: Mam wrażenie, że wizja idealnego świata według konserw wygląda tak, że każdy siedziałby zamknięty w swojej drewnianej szopie, jedynie dokonując wymiany towarów przez klapke w drzwiach, jak w więzieniu. Absolutnie nie patrzeć na siebie nawzajem, ani nie komentować wnętrza szopy.
  • Odpowiedz
Mam wrażenie, że wizja idealnego świata według konserw wygląda tak, że każdy siedziałby zamknięty w swojej drewnianej szopie, jedynie dokonując wymiany towarów przez klapke w drzwiach, jak w więzieniu. Absolutnie nie patrzeć na siebie nawzajem, ani nie komentować wnętrza szopy.


@TenTypZez: A co jakby ktoś w tej szopie robił jakieś niemoralne rzeczy i bozi byłoby smutno? Co najwyżej nie można komentować ich zachowania, oni mają moralny obowiązek i prawo mówić
  • Odpowiedz
@dondon: Dopóki żaden rodak nie odwiedza innej szopy, aby tam zaznać ichniejszych wolności, to wszystko jest w porządku. Najważniejsze to by okien w szopie nie było i rodacy nie widzieli, co się dzieje w innych.
  • Odpowiedz
@TenTypZez: dlatego konserwy protestują przeciw segregacji i zamykaniu ich w szopach a lewacy pieja z zachwytu, ze ktoś ich zamknie jak w klatce, fajna #!$%@? z logiki robisz
  • Odpowiedz
  • 0
@saakaszi: Mam wrażenie, że wizja idealnego świata według konserw wygląda tak, że każdy siedziałby zamknięty w swojej drewnianej szopie, jedynie dokonując wymiany towarów przez klapke w drzwiach, jak w więzieniu. Absolutnie nie patrzeć na siebie nawzajem, ani nie komentować wnętrza szopy.


@TenTypZez Plus tylko polska mogłaby komentować inne kraje a reszta ma siedzieć cicho.
  • Odpowiedz
@Tarec: No właśnie co to kurna znaczy „zasada nieingerencji” czy to dotyczy też takiej zbrojnej jak nas ktoś zaatakuje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz