Wpis z mikrobloga

@fantaa: Dokładnie, było to dla mnie zaskoczeniem, ale w żaden sposób mi nie przeszkadzało. Pojawienie się Spidermanow pozwalalo na chwile nostalgii i ludzie to wykorzystywali.
  • Odpowiedz
@fantaa miałem na sali typa, co mojego ziomka oblał napojem i obsypał popcornem jak zobaczył Coxa ( ͡º ͜ʖ͡º)

A przy wielu innych scenach klaskał, cieszył się, skakał, krzyczał. Taki pozytywny szaleniec ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fantaa: Ja byłem o 20:30 (finalnie film się zaczął o 21:33 xD) i były tylko trzy razy brawa z czego raz dla gościa z obsługi kina xD. Reszta scen raczej była na zasadzie że ktoś powiedział sobie "wow" pod nosem albo "o nie" itd i tyle. Ale fajnie było to przeżyć. Widziałem parę filmów z reakcji widowni np w USA i tam to już przesada bo oni krzyczą na całą #!$%@?
  • Odpowiedz
@OZIMONSTER: czy ja wiem cxy przesada, reakcja wydaje mi sie uzasadniona, sam chyba bym darl #!$%@? gdyby ktos w sali zaczal bo ten film to napraede cos, na co sie czekalo cale dziecistwo i zycie wiec osobiscie jak ogladalem (po seansie) filmy na yt mialem banana na twarzy i tak jak wyzej wspomnialem zalowalem ze u mnie nie bylo tego klimatu. Ale chyba pojde drugi raz na ten film to moze
  • Odpowiedz