Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
#spiderman #marvel
Wpis spojlerowy

Co sądzicie o NWH? Mi się czasami dłużył i finał był mega ciemny ale koniec końców film mi się podobał. Scena gdzie pojawia się Tobey i Andrew to coś pięknego i tak uderza w nostalgię że ja #!$%@?. Łzy naszły mi do oczu przy pożegnaniu Petera z MJ.

Było parę nawiązań do poprzednich filmów o pająkach co też powodowało lekki uśmiech nostalgii. Fajnie było znowu zobaczyć poprzednich pająków.

Moja ocena to 8.5/10 Zobaczymy jak będzie po drugim seansie i kiedy minie trochę czasu. To IW i Endgame też trochę zmieniłem podejście po paru latach

PS. Za drugi seans nie zapłacę bo mam darmowe zaproszenie do Multikina. Dawali każdemu w ramach rekompensaty bo film się spóźnił godzinę xD
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@OZIMONSTER: Mi tam film się nie dłużył, a wręcz dla mnie mógłby być nieco dłuższy.

Na początku filmu tępo wydawało się strasznie szybkie, powinni nieco zwolnić i ukazać rozprawę z Mattem Murdockiem.

Fajnie, że potwierdzili teorię, że utrata mocy w "Spider-Man 2" była związana z stanem psychicznym Parkera.

Na końcu zabrakło mi nagrobka wujka Bena obok cioci May, szkoda też że nie pokazali kostiumu z finałowej sceny w pełnej krasie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@OZIMONSTER: Przez "finałową scenę" chodziło mi o dosłownie ostatnią minutę filmu, nowe lokum Parkera, podsłuchiwanie policji i sam kostium skojarzyły mi się z początkiem gry.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Issac: tak. Niby jest to takie granie na emocjach że mógł odkupić swój błąd z ASM2 ale w sumie to była piękna scena. W ogóle fajne było to jak oni sobie mówili jak wygląda ich świat. Że każdy z miał miłość w swoim świecie, pogadanka o wytwarzaniu pajęczyny itd. Mógłbym dostać cały film o tym jak trzech pajączków siedzi obok siebie i każdy opowiada o swoim świecie
  • Odpowiedz