Wpis z mikrobloga

Postanowiłem się odezwać, ogólnie wszyscy się mylicie co do moich losów po banie. Postaram się stworzyć osobny wpis o tym, trochę mi to zajmie, bo jest co opisywać i zajmie mi to co najmniej kilka dni, a może i tygodni. Opiszę w nim co i jak ale wiele momentów mi się będzie w międzyczasie przypominało. Szczegóły
... kiedyś. Do kolejnego wpisu raczej się nie odezwę. Taka mała zapowiedź w tych zdjęciach, ale to jest NIC w porównaniu z resztą... (zdjęcia w osobnym wpisie) to jest tylko skopiowane żeby was poinformować, że jestem

@Nwojtek
#przegryw
  • 4
Postanowiłem się odezwać, ogólnie wszyscy się mylicie co do moich losów po banie. Postaram się stworzyć osobny wpis o tym, trochę mi to zajmie, bo jest co opisywać i zajmie mi to co najmniej kilka dni, a może i tygodni. Opiszę w nim co i jak ale wiele momentów mi się będzie w międzyczasie przypominało. Szczegóły

... kiedyś. Do kolejnego wpisu raczej się nie odezwę. Taka mała zapowiedź w tych zdjęciach, ale
@Nwojtek: A to mogę Cię zaskoczyć. Bo właśnie włożyłem 2 piwa do lodówki i dopiero będzie. Byłem w dzień zajęty. Także mam w planie 2 piwa #!$%@?ć na sen i może mi się od nich oczy przymkną xD