Wpis z mikrobloga

Tez macie matke typu ze #!$%@? sie do wszystkiego nawet jak za glosno oddychacie? Zaczalem 10 dniowa kwarantanne bo test pozytywny, siedze se na chacie i dobrze wszystko idzie w dobrym kierunku zawsze dopoki jej nie spotkam w kuchni lub w korytarzu. A wiec tym razem ubzdurala sobie, ze jestem nienormalny bo siedze sobie w czarnym dresie ktory jest uwalony od bialej siersci kota i co mam szczerze w #!$%@? bo jeszcze 9 dni nikt mnie nie bedzie widzial, a ta z mordą jak ja wygladam jak ja tak pojde do szpitala - no totalna kretynka, 9 dni izolacji jeszcze a ta mi #!$%@? ze w dresie w ktorym sobie siedze na chacie mam zamiar isc do szpitala dzisiaj XD to jest osoba typu co zawsze czyta listy ktore do mnie przychodza, a jak raz zostawilem drzwi do pokoju z kluczem bez opieki to oczywiscie od razu zniknal bo jak to tak zebym ja MIAL POTRZEBE CHECI PRYWATNOSCI? PSYCHOPATA! Z reszta przez cale zycie wszystko co nie bylo zwiazane ze szkola i praca typu np zaczalem cos kolekcjonowac zawsze znikalo, bo jak to tak dorosly chlop sie interesuje np Pokemonami - tak, w wieku 14 lat jak argumentacja pasuje to juz bylem dorosly, ale w wieku 23 #!$%@? mnie na imprezie rodzinnej przy wszystkich bo smialem sie napic i pobawic to juz inna sprawa. Ostatnio zaczalem powaznie chorowac na nerki, wiec starzy skutecznie mi codziennie nakrecaja gowno do glowy ze to tylko i wylacznie moja wina ze choruje i ze to przez to ze jestem nienormalny - tu wstaw dowolne historie z zycia ktore pasuje jako argumentacja ze to napewno te sytuacje wywolaly moja chorobe bo oni wtedy mowili ze czegos nie powinienem i ze niby teraz mieli racje (mowili zawsze ze nic nie moge nie powinienem). Pamietam jak w wieku 14 lat zaczalem chodzic na pierwsze imprezy, nie potrzebnie sie pochwalilem, ze ide do kolegi na osiedlu na domowke to ci debile zaczeli mnie szukac patrzac po balkonach i wjechali na ta impreze skutecznie niszczac najlepsze znajomosci mojego zycia ktore dopiero zaczely sie tworzyc, to byla moja ostatnia impreza i wiekszosc z tych znajomych tez widzialem ostatni raz XD #gownowpis #przegryw
  • 3
@luxpl: zaczalem, ale przez to ze zaczela mi sie choroba dalem sie nabrac #!$%@?, ze po co mam placic 2 kola na miesiac jak moge mieszkac z nimi i sie udupilem #!$%@? na amen, bo przez chorobe nie moge pracowac i nie mam jak stad uciec