Wpis z mikrobloga

Byłam w tym roku, było spoko, zalezy jakie masz oczekiwania. generalnie cala ta strefa jest dostępna co zaznaczyłam na zdjeciu i jest to taki pagórek, wiec możesz sobie usiąść gdziekolwiek wyżej i widać git. Jest tez kilka telebimów, wiec tam można oglądać to czego nie widać z miejsca. Najlepiej wziąć ze sobą krzesełko campingowe i ew parasol dla ochrony przed słońcem/deszczem. Jedyne co mnie wnerwialo to ze siedzialam daleko od głośnika i
typiarka - Byłam w tym roku, było spoko, zalezy jakie masz oczekiwania. generalnie ca...

źródło: comment_1639763515Tyz6WB83Qwolp38PSISmTC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@bialy124: Byłem na Węgrzech (trawa), na Spa (bronze) i w tym roku w Austrii na trawie, czyli na 'stojących'. Moim zdaniem nie ma sensu iść na cokolwiek poniżej Silver w przypadku Węgier, bo różnica w cenie jest nieznaczna, a dostęp do telebimów z tych miejsc jest praktycznie żaden i na Hungaroringu spora część toru jest niedostępna dla kibiców. Na Spa jest genialnie pod tym względem - można obejść tor od
cabrons_signs - @bialy124: Byłem na Węgrzech (trawa), na Spa (bronze) i w tym roku w ...

źródło: comment_1639770153iG1Oie921W9sFRUKMxwoKL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz