Wpis z mikrobloga

@iHierro: Żaden. Antywirus na urządzeniach z Androidem nie ma sensu, bo sama aplikacja antywirusa jest zwykłą aplikacją z ograniczonymi uprawnieniami, a więc wraz będzie wiele miejsc, do których antywirus nie będzie w stanie "zajrzeć", np. brak będzie wglądu w dane innych aplikacji. Sam mechanizm Google'a - Google Play Protect, wchodzący w skład Usług Google'a - ma niektóre funkcje typowej aplikacji antywirusowej i ma większe uprawnienia od zwykłej aplikacji-antywirusa, więc ma szansę
@mp107: Zapomniałem dodać, że ja jestem świadom tego, że żaden. Niestety "starsza Pani" się uparła, że ona chce i chce płatny, a ja z koniem się nie lubię kopać, gdy sensowne argumenty nie działają. Także no, ot cała sprawa. Klient nasz Pan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mp107: Zapomniałem dodać, że ja jestem świadom tego, że żaden. Niestety "starsza Pani" się uparła, że ona chce i chce płatny, a ja z koniem się nie lubię kopać, gdy sensowne argumenty nie działają. Także no, ot cała sprawa. Klient nasz Pan ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@iHierro zgadzam się z @mp107, że żaden. Lepiej już starszej pani przydałby się jakiś adblock. Trzeba tłumaczyć. A jak nie