Wpis z mikrobloga

Moja pierwsza #wykopaka nie obyła się bez zamieszania , ale najważniejsze, że właściwa paczucha już dotarła Tak więc dziękuję @poco-mifejsbuk (i Twojej żonie) za fajną paczkę picrel (przy okazji, pytałeś w liście co tą są bilonownice- to są te podkładki do wydawania reszty, mój nick wywodzi się stąd, że kiedyś przypadkowo jedną wraz z zakupami ze sklepu #!$%@?łem) No dobrze, przejdźmy do paczki:
List oraz kartka świąteczna- dziękuję, list gituwa, kartka fajna
Piwo kraftowe "kultowe" z Mustangiem- super sprawa, lubię czasem wypić coś nowego, a tego nie znam
Katalog auto świata z nowościami- no tu lekki przestrzał, bo 2 tyg temu właśnie taki sobie kupiłem xD
Kostki pluszane do powieszenia w aucie - wprawdzie na lusterku raczej ich nie powieszę, bo to nie do końca mój styl, ale myślę, że jakieś zastosowanie się znajdzie ;)
Mikołaj z czekolady oraz czekoladki z rumem i brandy- z pewnością zjem, byle nie przed jazdą ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Koszulka "z mocą"- ekstra!
No i pierniczki (już zjedzone, dobre) oraz haftowane ozdoby - ładne, pozdrowienia dla żony
#pokapake
ZlodziejBilonownic - Moja pierwsza #wykopaka nie obyła się bez zamieszania , ale najw...

źródło: comment_16397585521z2oSY6gb5cz6uRLO1NM9a.jpg

Pobierz
  • 7