Wpis z mikrobloga

Czas na moją #pokapake z #wykopaka od @MagicznyMateusz.

MYCAL. NO. DIS ISN'T RIGHT umieszczony w pierwszym komentarzu spowodował banan na twarzy od samego początku jak odebrałem paczuszkę z paczkomatu. Kolejny dzień szkalowania Toto Wilka zawsze na propsie, więc w powrocie do domu słuchaweczki, TOP1 Viral Song na świecie w uszach i z całym światem MAX MAX MAX SUPER MAX.

Moim oczom po otwarciu paczuszki ukazał się piękny zestaw puzzli 1000 sztuk. Nie mam pojęcia jaki to wyścig ani tor, ale na pewno było mokro bo zakładane są intery. Do tego tradycyjne z MV shopu karteczka z autografem Maxa pojawi się zaraz obok podobnej karteczki z autografem po wygranej w Monaco!

Do tego szalik #zaglebiesosnowiec co pokazuje, że w moim Mikołaju większa wiara w zespół niż kiedykolwiek była we mnie, bo opisałem, że na mecze zacznę chodzić jak będzie ekstraklasa, więc szalik może się przydać dopiero za kilka lat (o ile w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).

Pięknie uchwycony przeze mnie słoik z gumijagodami, (sok malinowy z aronią) obklejony gumisiami. Ewentualnie czarne wieczko słoika też ładnie wygląda. Z przyjemnością wypije do herbatki, moja rodzinka uwielbia takie soczki, więc nie ja jeden będę kosztować.

Do tego posłodzenie wspaniałego sezonu #f1 czekoladą i książką wspaniałego autora Cacao DecoMorreno. W dużej okładce aż 150g! Oj będzie czytane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na koniec super liścik, który słusznie opisuje, że kupno czegokolwiek do arduino/raspberry byłoby praktycznie niemożliwe, bo to co potrzebuje po prostu mam.

Końcowy wynik paczki oceniam 395.5 > Hamilton ! Dziękuję bardzo za prezent @MagicznyMateusz i do zobaczenia na tagu
jemnamchu - Czas na moją #pokapake z #wykopaka od @MagicznyMateusz.

MYCAL. NO. DIS...

źródło: comment_1639752927HzEeTIBMOCOdIP0xDvXM7M.jpg

Pobierz
  • 3