Wpis z mikrobloga

Kupiłem Ipone 6s za 200zł śmiga jak #!$%@?. Jak sobie pomyślę że za 5 lat kupię Iphone 13 pro max za ~300zł (inflacja xD) to kurde pomyślice sobie jak każdy nawet Janusz i Grażynka będą mieć fajne aparaty w telefonach. Ciekawe bo będzie w prawdziwych flagowcach :O
Dzieciaki teraz urodzone mają dostęp do super technologii za groszę. Tymczasem 15 lat temu k750 kosztował 800zł xD
#ios #telefony #apple
  • 10
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: no teraz to już można nagrywać filmy telefonem, odrobina post-produkcji i laik nawet się nie zorientuje, że to nie było nagrywane profesjonalnym sprzętem.
Jeszcze kilka lat miniaturyzacji i w telefonie będziesz mieć taki sam aparat jak w obecnej lustrzance.
  • Odpowiedz
@pekak: Sam mam pixela 2 Xl i lustrzanke i 90% fotek telefon robi lepsze :P
Ale mam więcej funu robiąc samemu. Za to jeśli dobrze zrobię ujęcie i zastostuje własną postprodukcje to zjadam foto z telefonu.
@DESiGNER86: Dlatego sam kupuje podobnei jak samochody kilku(nasto) letnie klasy premium :P
Pixe 2 Xl teraz kupisz za 400zł a zrobi lepsze foty jak większośc aparatów poza flagowcami ;d
W życiu nie dałem więcej
Niebadzlosiem - @pekak: Sam mam pixela 2 Xl i lustrzanke i 90% fotek telefon robi lep...
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem:

90% fotek telefon robi lepsze

No to tez kwestia umiejętności bo dobry fotograf byle gownem zrobi zajebiste zdjęcie, a amator nie wykorzysta nawet w połowie potencjału lustrzanki. Ale chyba o to tez chodzi, żeby telefon poprawił za użytkownika fotke i wstępnie ją automatycznie obrobił żeby nawet laik mógł zrobić spoko zdjęcie i musiał skupić się jedynie na kadrze
  • Odpowiedz
@pekak: W pełni zgoda :D Jestem noobkiem jeszcze. Od kiedy telefony są zajebiste czyli jakieś 7 lat czy coś xD Zapomniałem że można zrobić zdjęcie z zamkniętymi oczami danej osoby - lustrzanka czesto mi o tym przypomina xD
  • Odpowiedz