Wpis z mikrobloga

@mrrru: kojarzy ktos miesiac w ktorym brali sluby? bo chyba była zima, a pod koniec eksperymentu wydawało sie, ze to juz lato, to sama nie wiem ile oni juz razem są
  • Odpowiedz
@czims: no i super, że są szczęśliwi - ale ja nie jestem zwolenniczką takich akcji. znają się pare miesięcy i hop - dzieciaczek. dużo szczęścia im życzę, mam nadzieję, że będą ze sobą do końca życia, ale patrząc na znajomych i innych ludzi to przeważnie takie szybkie akcje kończą się rozwodem. w ciąży jest już kilka miesięcy, więc znali się jeszcze krócej niż np. dzisiaj, wiele pewnie o sobie jeszcze
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kasia889 w czerwcu to ona się dopiero zwalniała z pracy żeby się do niego przeprowadzić, więc chyba aż tak szybko to by się o dzieciaczka nie postarali
  • Odpowiedz
  • 1
@underneath serio trzeba tłumaczyć jak działa antykoncepcja, wystarczy, że kobieta bierze tabletki i ma np. biegunke lub wymioty - osłabia to działanie tabletek. nie trzeba mieć też wlasnego mieszkania żeby planować dzieci, bez przesady, chyba że chodzi ci o wspólne zamieszkanie. Nawet gdyby mieli się rozstać, to to nie jest koniec świata, ważne żeby dobrze wychowali dziecko i nie zrobili mu traumy przepychankami o nie
  • Odpowiedz
@mrrru: Oby nie skończyli jak Oliwia i Łukasz, oni też dość szybko po ślubie mieli nieplanowana ciąże. Bo w to, że poznając się w kwietniu zdążyli się zdecydować świadomie na dziecko jakoś nie wierze.
  • Odpowiedz