Wpis z mikrobloga

kurde odpaliłem sobie na chwilkę i niestety ale mi się podoba XDD włączyłem sobie tryb przełamanie i naprawdę przyjemnie mi się gra. Rozumiem czemu ludzie hejtują ale kurde, będzie mi ciężko po darmowym weekendzie nie kupić. Może mnie coś #!$%@? i jednak nie kupię, zobaczymy
#battlefield2042 #gry #steam
  • 4
@HaPPe: ludzie hejtują bo są betonem jak pis, wszystko co jest nowe i inne jest hejtowane. Zresztą najgłośniej krzyczą hejterzy, na metacriticu jest tylko 4k recenzji, a ile zostało sprzedanych gier na PC? pare milionów co najmniej.

Oczywiście parę rzeczy mozna jeszcze poprawić w tym bf'ie, ale o to się nie martwię, bo to gra usługa, która będzie rozszerzana dalej. Jak hejterzy nie będą zbyt głośni to ten bf przezyje sporo
@paul772: Wypisujesz bzdury, jak ktoś jest fanem serii to ma na co narzekać, wystarczy spojrzeć na listę brakujących rzeczy: https://screenrant.com/battlefield-2042-missing-features-weapons-squad-campaign-bad/ Zrobili powtórkę z BF4, w obecnym stanie powinni grę wypuścić jako Early Access, a nie pełną wersję.

Póki co grałem tylko w przedpremierową betę i się mocno rozczarowałem. Skoro dali darmowy weekend to z chęcią obadam, ale nie sądzę żeby coś zmieniło się na lepsze.
@Desolator: dajesz mi linka i pierwsze na liście jest story mode xD sory, ale kampania to właśnie nigdy nie była w bf'ie, a została dodana bo inni ją dodawali, zeby się lepiej sprzedać, bo multik jest tylko dla bardziej pro graczy.
Temu bf'wi nic nie brakuje zeby czerpać normalny fun z tej gry. Mówię to jako gracz który gra w bf od 1942. Nawet do dzisiaj mam w pudełku bf'a vietnam