Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przez całe swoje życie mam tylko jedną partnerkę. Jesteśmy z sobą 11 lat, a ja mam 34 lata. Nigdy wcześniej nie robiłem tego z inną niż z nią. Ostatnio nie mogę się ogarnąć i odgonić myśli jak to jest z inną. Czuję, że coś mnie w życiu ominęło. Jestem atrakcyjnym facetem, mam okazje, kiedyś byłem nieśmiały i tak z czasem mi minęło. Nie mogę utrzymać popędu. Chciałbym zobaczyć jak w łóżku jest z inną. Ale czułbym się źle po tym wszystkim i co już się zbieram do tego to mózg wygrywa. W związku jest wszystko dobrze, nie zamierzam ją naprawdę zdradzać, a tylko dać fizyczny upust gdzieś na boku. Ciągle bije się z myślami. Proszę o pomoc, co mogę z tym wszystkim zrobić. Nie piszcie mi, że mam ją zostawić, że jak mi nie wystarcza to jej nie kocham. To tylko seks i jedna, lub dwie akcje. Mam straszne braki z młodości, które teraz wychodzą. Czy jest wyjście z tej sytuacji?

#seks #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61bb501fddfc93000ae05f06
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 6
Stażysta: Nie żaden bait. Jestem w identycznym wieku i stażu związku. Pełna stabilizacja, super związek, seks itd po kilkunastu latach związku.
I też od dłuższego czasu chodzi po głowie sprawdzenie jak by to bylo z inna kobietą. Nie zdecydował em się ale myśli są.
Faceci chyba mają możliwość rozdzielenia fizycznego seksu od związku i partnerstwa.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
MetalowyKnur: Po tak długim okresie być może ona myśli podobnie jak ty. Porozmawiaj z nią delikatnie i z wyczuciem, i rzuć jakby w żartach co by było jakbyście poznali jakąś inną parę. Jak jest otwartą osobą w kwestiach seksu to może zaskoczy. Ty znasz ją najlepiej.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: Dopóki ludzie nie zrozumieją że seks jest potrzebą fizyczną (jak jedzenie) a związek istnieje na poziomie psychicznym tak długo będą takie dramy. Imo najlepszym rozwiązaniem jest otwarty związek gdzie istnieje przyzwolenie na skok w bok co jakiś czas.