Wpis z mikrobloga

@TenTypZez: Więc napiszę jeszcze raz. Bez ostatniego słowa o "chamie".

To, że lubisz być czyjąś własnością, że lubisz gdy ktoś za ciebie decyduje co ci wolno a co nie, nie daje ci prawa do obrażania ludzi którzy mają inne upodobania i cenią sobie wolność.

Poza tym usuwasz za chamstwo, a sam chamstwo reprezentujesz określając kogoś szurem.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LibertadParaTodos: ej dom weselny się nie liczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@damianooo8: to już wstydzisz się bycia szurem czy o co chodzi, myślałem żeś dumny raczej z tego? Ja wiem, że ty lyknales propagandę i straciłeś kontakt z rzeczywistością ale dla kogoś spoza twojej banki to co piszesz brzmi dość śmiesznie.
To, że lubisz być czyjąś własnością


@damianooo8: niestety niektórzy ludzie lubią być podlegli innym, wykonywać ich rozkazy i żądania.

Poznałem takie osoby, one mają tak niską samoocenę i kompleksy, do tego kompletny brak zdolności i podświadomie lub świadomie wiedzą, że nie są w stanie same nic w życiu osiągnąć, jedynie mogą do czegoś dojść albo liznąć lepszego życia tylko przez lizanie dupy lepszym, zadawanie się z lepszymi poprzez uniżanie się im.
@To_The_Moon: W samo sedno. Też zauważyłem że niektórzy ludzie zaczęli się wręcz SZCZYCIĆ tym że są zaszczepieni. Jakby znaleźli sobie w końcu powód do podbudowania ego, że przynależą do jakiejś "elitarnej" grupy. Ostatnio ktoś wstawił na mirko kompilację zdjęć ludzi którzy na Reddicie chwalili się swoimi zdjęciami ze szczepienia. Twarze myślą nieskalane, z kolorowymi włosami wskazującymi na jakieś zaburzenia emocjonalne.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@damianooo8: nie unizam, ale skoro od dwóch lat ci pewnie ludzie tłuką czemu nie masz racji, a to jest dość banalna rzecz, to sam nie czujesz, że coś jest nie tak? Nawet gdy sami ci co sprzedają wam ta propagandę się do niej nie stosują?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@damianooo8: a co do właścicieli to odmienne mam zdanie do tej wolności. Jak dla mnie to antyszczepionkowcy naruszają moja. Chyba że faktycznie przestaniecie się leczyć z NFZ, oficjalnie, to wtedy zmienię zdanie.
@TenTypZez: Ty poruszasz kwestię segregacji covidowej. Każdy sam indywidualnie powinien dbać o swoje zdrowie (zaszczepić się lub nie, lub się leczyć swoimi sposobami, lub nawet umrzeć - jego wybór). Rząd i instytucje nie mają prawa dyskryminować ludzi ze względu na ich poglądy. Covid nie jest chorobą wysokiego ryzyka, jak dżuma czy ebola. Niektórzy nawet nie wiedzą że mają covid'a. Nie ma powodu robić z takiego wirusa globalnego zamordyzmu.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@damianooo8: to uważasz że nieszczepione się to pogląd? Jakbyś mnie okradł lub pobił to też jest twój pogląd? Zapominasz o tym że dopóki twoja decyzja ma wpływ na innych, to nie jest tylko twoja sprawa.
ej dom weselny się nie liczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@TenTypZez: chciałbyś mnie zdeprecjonować, co?( ͡° ͜ʖ ͡°) Pracuję w jednej z lepszych restauracji w Bydgoszczy tak się składa. i w ekipie mam kilku szurów, najbardziej pozytywni i ogarnięci ludzie od samego początku.