Wpis z mikrobloga

@wpisynienawisci: na listingu zrobili ledwo x2, liczyłem na jakieś szybkie X5 i #!$%@? ale się przeliczyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) narazie jestem na małym minusie i wrzuciłem te 5k tokenów co kupiłem na staking pół roczny. Czy się opłaca? Nie wiem. Narazie powoli idzie w gore
@Kuzyno: okaże się, że wyjdziesz lepiej na tym niż x5 i out. Stoi za tym ekipa która ma smaka na wejście pomiędzy dużych chłopców.
Też chyba wejdę i też z blokadą stakingu bo ostatni mój longtermowy legit projekt w który wszedłem we wczesnej fazie wystrzelił do księżyca w tydzień po mojej sprzedaży po 3 letnim holdowaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeszcze jedno - ile tam % ci
@wpisynienawisci: nie mówię nie, nie mówię tak. Te 5k tokenów to jakieś 120$ więc wiesz, cały #!$%@?. A wrzuciłem na pół roku żeby nie kusiło aby #!$%@? się w jakiegoś shitcoina ( ͡° ͜ʖ ͡°) a zawsze te parę tokenów się zrobi. Liczyłem na te X5 porównując z ari10 który po listingu zrobił chyba z x7. Niech sobie siedzą te tokeny do czerwca. Może coś się nazbiera.
K.....o - @wpisynienawisci: nie mówię nie, nie mówię tak. Te 5k tokenów to jakieś 120...

źródło: comment_1639667034aYGxtu8IgHZOwwpvFG7LjI.jpg

Pobierz