Wpis z mikrobloga

@StLolaV: nie chcemy zostawiać auta na pólnocy, a potem jak będzieym na południu czy gdzieś to mieć je daleko, tam jest 150 lini metra jak nie wiecej, połapanie się w tym zajęło by wiecej niż podjechanie autem pod kolejny zabytek czy miejsce.
  • Odpowiedz
@Crecha: lol w metrze berlińskim się łatwo połapać, mapka i trochę rozumu. Poza tym albo metro, s-bahn i busy albo chodzenie sporego kawała na piechotę: nawet nie radze szukać miejsca do parkowania w pobliżu centrum bo to jest skazane z góry na porażkę
  • Odpowiedz
@Crecha: pod primarkiem na walter-schreiber platz jest darmowy? Nieee, na bank jest płatny. Pracowałem tam to pamiętam. Ale to kilka euro za godzinę, za dobę też dużo nie wyjdzie. Stamtąd możesz dojechać od razu u-bahnem u9 do zoologischer garten a stamtąd zmienić linię i na alexander platz
  • Odpowiedz
@Crecha: jak miałem na 6 rano do pracy to nigdzie bym tam nie zaparkował bezpłatnie, podziemny płatny, obok parkomaty. Musiałbyś krążyć tam po mniejszych uliczkach i coś znaleźć.
  • Odpowiedz
@Crecha: ok sprawdziłem parkingi. Tak więc pod primarkiem za cały dzień(24h) trzeba wybulić 5 euro. Ale za to miejsce jest pod centrum handloym, więc jest bezpieczne, i metro jest zaraz obok. Ewentualnie pareset metrów dalej jest kolejne centrum handlowe Boulevard Berlin http://goo.gl/maps/l76jA, gdzie cały dzień kosztuje 3,50euro.
  • Odpowiedz