Wpis z mikrobloga

#poe #pathofexile
Jest jakiś sens grać poza ligą? nie chce mi się za każdym razem tworzyć konta i brac udzuiału w wysciugu szczurów, np. teraz to juz liga zaraz sie będzie kończyc wiec nie chce mi się zaczynać od zera, a zrobienie tak z 5-10 mapek na dzień mnie w pełni satysfakcjonuje i zaspokoja żądzę gry. Jeśli to ma sens to hmmm, gdzie znajde jakies poradniki metowe, co tam tak na prawde jest? bo każda liga kjest akcentowana jakimiś dodatkowym kontentem a poza liga jest to tak ze liga -1 czy jak?
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Travva: Grasz tak jak ci się podoba i jeśli nie chce ci się co ligę robić nowej postać to zacznij grać teraz na lidze, a jak się skończy to postać wyląduje na standardzie i tam sobie graj dalej.
Przeważnie jest -1 ale nie wszystkie ligi trafiają do core i nie zawsze jest to od razu po zakończeniu danej ligi. Czasami mechaniki są zmieniane i wrzucane później. Tak czy siak contentu jest
@Travva: minus gry na STD to #!$%@? inflacja, market jest totalnie #!$%@?. a meta na std? To głównie legacy gear MF, legacy gear bez mf dopiero buildy z mety takiej jak na lidze ¯\_(ツ)_/¯
@matys352 tornado shot mf tylko nie patrz na łuk bo obecnie kosztuje mirrora i ponad 1000exów prowizji. Wystarczy windripper, sadimki, goldwyrm, qotf i devoto z rigwals quillsami. Długo latałem jako klasyczny mf zanim dorobilem sie legacy itemow