Wpis z mikrobloga

Mniej więcej od połowy sezonu oglądało się to o niebo lepiej niż hp4. Ze względu na uczestników, księcia jak dla mnie, to mogłoby tam nie być. Swoją drogą, to Jacek mega mi przypominał Kochanka z 40vs20. Dość odpychający typ, nawet jak się go ogląda tylko przez godzinę tygodniowo.

Tak czy inaczej, czekam na drugi sezon i dokładam followersów niektórym uczestnikom, a co!( ͡° ͜ʖ ͡°)

#princecharming #hotelparadise
  • 7
@kateemusio: i do tego (prawie) każdy potrafił się składnie i kulturalnie wypowiedzieć. Pełnymi zdaniami!

No i dobrze się na nich patrzyło. Stylówki mieli o kilka klas lepsze niż w jakimkolwiek polskim rs, a kilku imho lepsze niż na polskiej ściance.

Ciekawe czy to magia pierwszego sezonu czy są w stanie znaleźć uczestników na tym poziomie do kolejnych edycji. Jak tak, to niech HP zatrudni ich ludzi od castingów.
@Marjaewa: jak dla mnie hp to totalna patola o debilach dla debili, ba, pracuje nawet z dwoma uczestnikami.
PRINCE CHARMING TOP, bardzo przyjemnie sie oglądało, zupełnie inny klimat i zachowanie ludzi
@Marjaewa: Taki casting, że polowali na insta na eleganckich gejów, ale trzeba docenić, że ekipa była różnorodna pod względem wyglądu jak i charakteru. Do tych wyspiarskich programów biorą atencjuszy według szablonu. Wszyscy jak z kalki wyglądem i charakterem. Stąd te różnice w odbiorze.