Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak wyglądają bilety w Ryanair? Dzisiaj o 16 mam swój pierwszy lot w życiu, i się zastanawiam gdzie je mogę znaleźć, na maila mi przysyłali tylko, abym uzupełnił dokumenty wymagane do wjazdu do danego państwa, ale biletów brak xD. Przynajmniej takich biletów jak w jakimś PKP
#ryanair #samoloty #podroze
  • 10
@EagleOfFreedom: a tak btw to skąd i dokąd lecisz?

Poza tym informacyjnie (może się kiedyś przyda) - nie czytałeś co powinieneś zrobić przy locie? Gdyby mirek Ci nie napisał o odprawie to byś bulił na lotnisku za obsługę odprawy na lotnisku (w Ryanairze i wielu innych lowcostach trzeba się odprawić samemu - kod QR można mieć w apce lub wydrukować, na niektórych lotniskach trzeba się odprawić przy stanowisku obsługi, ale raz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pan_Nimbus: ile powinienem być wcześniej na lotnisku, wg wiadomości które mi wysłali to 2,5h. Ale jak będę 1,5h wcześniej to nic się nie stanie?

Dzięki wielkie, wypoczynek się przyda ()
@EagleOfFreedom: takim standardem było zawsze 2h na loty kontynentalne i 3h na międzykontynentalne.

Wiele zależy od lotniska, godzin i czy masz nadawany bagaż. Chopin jest akurat bardzo przepustowy, więc tam 1,5 h będzie raczej okej jeśli nie masz nadawanego bagażu, ale ja i tak zawsze 2h przed lotem, na wszelki wypadek i takie podejście polecam. Z nadawanym bym trzymał się 2h, bo to lot wakacyjny i może być długa kolejka do
@mogadishu: mirek pytał o czas stawienia się na lot, a tu akurat duże znaczenie ma czy się leci z Warszawy czy z Modlina, dlatego o to dopytałem. Tym bardziej, że leci dopiero pierwszy raz i pomyślałem, że może to mu umknęło i by miał przykrą niespodziankę. Nie każdy jest w tym tak obcykany, mi wiele rzeczy wydaje się oczywistych, a później okazuje się, że ludzie o to dopytują, bo nie mają