Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki nie uwierzycie co odwaliłem.

Poszedłem do liceum dla dorosłych, został jeden semestr.

Mieliśmy mieć test z matmy i taka jedna gruba ciązata typowa p0lka witaminka roszeniowa (jak zazwyczaj mnie te memy o polkach nie bawią to ona jest chodzącym stereotypem)
Uznała że będzie ściągać.

No to se mówię o nie p0lko, nie pracujesz nie robisz nic sensownego w życiu - nie ma ściągania, testy i tak można pisać z notatkami więc zdać na majzie na 2-3 każdy debil potrafi (szkoła nie jest wysokich lotów).

No to cyk poszedł mejl do nauczyciela z mojej strony żeby zabrał telefony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I wiecie co?
30+ osób w klasie, dwie osoby mają 3 a ja 5 zagarnięta.

Wyobraźcie sobie ten kwik.
Uwalić tyle osób, wszystko dzięki mnie.
Mam nadzieję, że nie dostaną wykształcenia średniego bo nie zasłużyli.
Zero wysiłku byleby przyjść na kacu i pospać na lekcji i pośmiać się z kolezkami również patolami.

No i karynki karynkujące...

Istnieje na świecie jednak sprawiedliwość.

#rozowepaski #niebieskiepaski #wygryw #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61ba531b1b0105000b2a1433
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 23
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: dobrze robisz to hańba że dzieci w szkołach średnich uczą się godzinami, a niektóre z nich np. mają problemy w domu lub są aspołeczne i jakieś ułomki z liceum dla dorosłych mają za darmo wykształcenie średnie
  • Odpowiedz
@TestoDepot: Ile wart byłby doktorat gdyby się okazało ze można go dostać ściągając prace kolegi a na obronie postawić po litrze dla komisji? Ekstrapoluję ale należy dbać o zasady na każdym poziomie. Ściąganie w liceum dla dorosłych nie jest mistrzostwem zbrodni ale jeśli ktoś ma chęć z tym walczyć to niech działa. Uczciwość każdemu z nas wyjdzie na dobre.
  • Odpowiedz
OP: Rudy nie jestem.
Chodzi o fakt, że nie można dostać czegoś za darmo.
Normalnie ludzie by zdobyć średnie mają 8-10 różnych przedmiotów i muszą się ciężko uczyć, a tutaj 5 przedmiotów na krzyż.
Każdy test z zeszytem albo notatkami żeby na pewno zdali.

Więc jak bardzo bezczelnym trzeba być by nawet z takim ułatwieniem próbować robić to jeszcze
  • Odpowiedz
Poszedłem do liceum dla dorosłych, został jeden semestr.


@AnonimoweMirkoWyznania: Kurłą, a to co znowu za pokraka życiowa? Jak można w ogóle chodzić do liceum dla dorosłych? Ja tam bym takiemu #!$%@? życia nie ułatwiał jakbym się dowiedział, że typ sobie #!$%@?ł wała w wieku nastoletnim kiedy inni ciężko się uczyli, a teraz chce mieć wyżej dupę niż sra, bo se poszedł zrobić maturę do jakiejś szkółki niedzielnej. Nie ma tak
  • Odpowiedz