Wpis z mikrobloga

Mam pytanko. Dlaczego zakolak dowala się tylko do spraw, które tyczą się opozycji, tvn, ludzi powiazywanych z antypisem itd.? Nie dotyka praktycznie żadnych skandali, dużo dużo grubszych niż jakieś pierdy typu krasko bez prawka, jak np. twitterowe popisy Pawlowicz, kilometrowki Czarneckiego czy pogardy terleckiego, całe TVP i ichniejszych celebrytów. Nie wiem, ale się domyślam. Czyżby grubas stanowski był kimś w rodzaju wykopowego symetrysty typu „nie jestem za pis ale…”? Pytanie retoryczne chyba
#kanalsportowy
rozbojnikalibaba - Mam pytanko. Dlaczego zakolak dowala się tylko do spraw, które tyc...

źródło: comment_1639603689cZ0m2mGk3Jd2aV8LymTWRV.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@rozbojnikalibaba: nie, jeśli główny spór o władzę toczy się między pis, a po, a zakolak ma mniejszy lub większy posłuch u obserwujących, to go wykorzystuje. Poza tym Stanowski współpracuje z tvp sport i orlenem i chodził na bankiety do pałacu prezydenckiego.
Na szczęście po Mejzie i tvp ostatnio pojechał. Uwierz mi, że było z nim gorzej.
  • Odpowiedz
@Narcyz_: chyba chodziło o ustawę anty hazardową. ponoć stracił na tym dużo kasy.

pamiętajcie - zakolak to toksyczny, zawistny bubek z kompleksami. ból dupy, taki hodowany i pielęgnowany przez lata to jego główny motor napędowy. szokujące jest to, że na przestrzeni lat mu trochę puściło, kiedyś był naczelnym piewcą jedynej słusznej partii i przyklaskiwał wszystkiemu co robili (łącznie z teoriami spiskowymi o smoleńsku).

starzeje się. dawny stanowski by nigdy nie
  • Odpowiedz
pamiętajcie - zakolak to toksyczny, zawistny bubek z kompleksami. ból dupy, taki hodowany i pielęgnowany przez lata to jego główny motor napędowy.


@LocalGuyWhoLifts: o lol, dobrze, a teraz pójdziemy w Świat i będziemy głosić Twoje słowa jak ewangelię xD

Jak się czyta takie wiązanki, to człowiek się zaczyna zastanawiać kim jest ich autor, pewnie jakiś nietoksyczny, niezawistny człowiek bez kompleksów i bólu dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz