Wpis z mikrobloga

@lasarus: ja bym użył pada od ps4. Są dużo lepsze i trwalsze od tych od ps3 i wiem co mówię bo pochowałem dwa pady od ps3. Pada do ps4 mam od nowości i jedynie lekko zjechana gałka i działa jak należy, ma 8 lat.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bank_robert: to zależy. Były lepsze i gorsze DS3. Najmniej trwałe są ostatnie rzuty produkcji oznaczone symbolem B2, drążki analagow z plasteliny. Natomiast wcześniejsze szczególnie wersję OEM dorzucane do późnych FAT/wczesnych SLIM mają wysoką jakość , moim zdaniem wyższa niż DS4. Dodatkowo DS4 nie obsługuje sixaxisa i brak zmiennej siły nacisku.
@adrjenq: ale za to ma touchpada i zajebiste wejście aux na słuchawki (co jest ultra wygodne, nie trzeba podłączać kablem do TV czy innych takich). PS3 ogólnie to najgorsza konsola Sony w historii. Może pady nie były takie złe, ale ogólnie to tragedia i PS4 było upgradem pod każdym względem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bank_robert: no ale mówimy o zastosowaniu tego pada tylko do PS3 więc posiadanie touchpada nic nie da. Zgoda, że DS4 to lepiej zaprojektowany pad, ale nie zgodze się, że PS3 to najgorzej zaprojektowana konsola. Sprzęt miał premiere w 2006, a do dzisiaj ludzie graja online i co najwazniejsze bez potrzeby uiszczania haraczu Sony . Ok, serwery flagowych gier są wylaczone, ale nadal spora część tytułów jest utrzymywana przy życiu więc to
@adrjenq: no proszę, jak Ty mnie zaimponowałeś w tej chwili. Masz rację, to wszystko co napisałeś to mocne strony ps3 . U mnie konsola zapisała się słabo w pamięci, a jedne z niewielu plusów jakie pamiętałem to świetne gry - tego nie można ps3 odmówić, po prostu to były inne czasy i gry jeszcze były robione nieco inaczej.
Darmowe online to faktycznie był atut, niestety teraz to niemożliwe, bo u konkurencji