Wpis z mikrobloga

@rosomak94: ale syf. Jedyne co tam jest ciekawego to ten tile 1x2 trans light-blue czy tam medium-blue i te liście green + orange. No i ten brick 1x2 "cegiełka"
@rosomak94: @damw: tylko ciekawe jaki odcień ma ten tile trans light blue. Często widziałem narzekania ze jest lekko żółty w porównaniu do tili z zestawów.
Białe tile 1x2 tez spoko do odsprzedaży ( ͡° ͜ʖ ͡°) widzę jeszcze sztabki w kolorze tan, chyba niezbyt często się pojawiają
@damw: gdzieś czytałem ze to kwestia kraju w którym produkowany jest klocek ale ile w tym prawdy to już nie wiem. Po elementach z Lamborghini Sian już kompletnie nic mnie nie dziwi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Adamerio: Ogólnie z mojego doświadczenia elementy zazwyczaj są do momentu wyprzedania ich. Później albo dokładają te same albo trafia coś innego. Często wracając do lego store po 3 miesiącach widzę
@damw: No niestety szału ni ma :( Chociaż mi i tak zależało na sprawdzeniu czy jakimś zupełnym przypadkiem nie mają klocka 1x1x5 dark bluish gray. Potrzebuję kilkunastu sztuk i przy wyborze dostawców bricklink dzieli mi zamówienie na 16 sklepów właśnie przez ten element xD
@salvador94: no tak średnio, bo on dużo miejsca w kubku zajmuje, a kosztuje 20-22 groszy od sztuki. Przy takich dużych klockach masz potem dużo powietrza w kubku i nie jest kupno tak bardzo opłacalne