Wpis z mikrobloga

Za kilka godzin widzimy się pod Trybunałem. Liczymy na Waszą obecność i wsparcie. Pokażmy, że nie zgadzamy się na odebranie nam prawa do informacji!
Relacja live z wydarzenia będzie dostępna na naszym profilu na Faceboooku. Będziemy oczywiście tutaj też informować. Bądźcie z nami.

Szczegóły na stronie wydarzenia: Prawo do informacji zagrożone - protest pod TK! oraz https://siecobywatelska.pl/protestpodtk/

Wołam:


__
#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska
WatchdogPolska - Za kilka godzin widzimy się pod Trybunałem. Liczymy na Waszą obecnoś...

źródło: comment_1639552711ap9ctm2mr36Rykp8JfDj4Y.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: @Walec bigos - w języku roslin mieszanka ziemi, perlitu, kory, keramzytu i/lub innych składników, które zwiększają przepuszczalność gleby tym samym zapobiegając duszeniu się korzeni przez zbyt mała ilosc tlenu, lub topienie się przez zbyt duza lub zbyt długo utrzymująca się wilgoć. W internecie są do kupienia gotowe mieszanki lub przepisy do samodzielnego stworzenia. Ewentualnie polecam przenieść do lechuzy i zalewać do 2/3 wysokości wody.
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 1
@ZarazCieZjem: @Namarin: @SpasticInk: nawet tutaj się szury muszą #!$%@?ć. Cała główna jest od miesięcy zasrana waszymi urojeniami i pseudo protestami, ale poza tym gówno sami zrobicie (głównie dlatego, że jesteście pryszczatymi nastolatkami na utrzymaniu rodziców) i jeszcze się domagacie, żeby inni szli za was protestować? I to od watchdoga się czegoś domagacie, kiedy oni zrobili tysiąc razy więcej od was, lenie?

Co tam jeszcze o sorosie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@srogie_ciasteczko: Jestem 40 letnim mężczyzną i nie mieszkam z rodzicami, utrzymuje się sam, pryszczy pozbyłem się jakieś 22 lata temu i te moje urojenia jak je nazwałeś są niczym innym jak manifestacją swoich podstawowych praw obywatelskich i konstytucyjnych. Ja się tylko bronie przed totalitaryzmem i nie godzę się na kontrolę rządu nad każdym aspektem mojego życia, nie posiadam genu niewolnika. Nazywasz mnie szurem? Spoko ani mnie to grzeje ani ziębi, akurat zdanie jakiegoś randoma z wykopu o mnie, który tylko tak potrafi się dowartościować i połechtać swoje wybujałe ego, spływa po mnie jak woda po kaczce.

Niczego się od watchdoga nie domagam, napisałem tylko że szkoda że się nie przyłączyli i po temacie, nie musieli i nie mam do nich o to pretensji.

Nazywasz nas szurem ale to nie my wierzymy w kowidoze, propagandę telewizyjno radiową rządu i cudowne preparaty eksperymentalne. Więc tyle samo szura we mnie co i w
Namarin - @srogie_ciasteczko: Jestem 40 letnim mężczyzną i nie mieszkam z rodzicami, ...

źródło: comment_1639681006GC80rwUozJ3MfTqM0rc464.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
bigos - w języku roslin mieszanka ziemi, perlitu, kory, keramzytu i/lub innych składników, które zwiększają przepuszczalność gleby tym samym zapobiegając duszeniu się korzeni przez zbyt mała ilosc tlenu, lub topienie się przez zbyt duza lub zbyt długo utrzymująca się wilgoć. W internecie są do kupienia gotowe mieszanki lub przepisy do samodzielnego stworzenia. Ewentualnie polecam przenieść do lechuzy i zalewać do 2/3 wysokości wody.


@dobrzecisiewydaje: Dzięki za wyjaśnienie! Człowiek się cały
  • Odpowiedz
weźcie się za normalna pracę


@Dejus: Marzy nam się! Bezproblemowy dostęp do informacji publicznej, wszystkie informacje o publicznych wydatkach i decyzjach rządzących od ręki, obywatele mają wpływ na decyzje rządzących, nasze poradnictwo prawne jest nikomu niepotrzebne... Wtedy rzeczywiście można byłoby normalnie pracować. Ale do tego daleko.
  • Odpowiedz
jak tam sprawa na granicy bialoruskiej? Dalej bedziecie pieprzyc cos o braku poszanowania praw ludzkich itd? Kiedys mocno po naszych pogranicznikach jezdziliscie - potem nabraliscie wody w usta. Jestescie ekipa ktora patrzy na rece, ale jawnie wspomaga jedna ze stron. Szkoda, ze nie mozecie pozostac apolityczni


@Bintang: Zajmujemy się prawami człowieka, prawo do informacji jest jednym z nich. To smutne i dosyć znaczące, że przestrzeganie praw człowieka kojarzy Ci się
  • Odpowiedz