Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przywiązujecie uwagę do waszego codziennego ubioru jak wiecie, że ono nie jest wymagane do jakiegoś specjalnego wydarzenia? Różowa uważa, że moje podejście jest mało atrakcyjne i powinienem mieć nawalone ciuchów w szafie oraz wymyślać jakieś wyrafinowanie ich połączenie. Ja po prostu podchodzę do tego praktycznie. Mam 8 bluz oraz 6 pary spodni. Schemat ubioru mam bardzo prosty, Jedna bluza + spodnie na jeden dzień. W takiej konfiguracji to 3/4 razy ubiorę daną bluzę a spodnie 5/6 razy w miesiącu.

#niebieskiepaskie #modameska #logikarozowychpaskow #ubrania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61b8bb231b0105000b29fba0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem ile masz lat, ale nawet dla 13 latka taka garderoba nie brzmi dobrze. Chyba że jest dresiarzem.

Jeżeli spotkanie z różową nie jest dla Ciebie wydarzeniem godnym ubrania się atrakcyjnie to może zmień różową?

Prywanie zazwyczaj strojem wyrażam nastrój. Jak mam dobry i jestem dynamiczny to jestem ubrany elegancko, wręcz wyzywajaco. A im mniejszy mam naped tym bardziej niedbale. Nie widzę powodu żeby chodzić do auchan po dwóch
Twoja kobieta daje Ci do zrozumienia, że chce mężczyznę, a nie chłopczyka w dresach. Nie chodzi o to, że lubisz wygodne sportowe ciuchy, bo ona możliwe, że też w takich chodzi. Tylko o fakt, że nie masz w co się ubrać na wyjście do ludzi. Pomijam już fakt, że każda kobieta chce, aby jej facet wyglądał atrakcyjnie i chce się czuć dobrze przy Tobie, a na pewno nie wstydzić się Ciebie.

Możesz