Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam patentu na maksymalnie wygodne i 'seamless' podłączanie telefonu z androidem #oneplus7pro do auta #mazda3 żeby korzystać z #androidauto. Z tego co w necie widziałem nie ma niestety żadnej realnie działającej opcji na połączenie bezprzewodowe więc pewnie jakaś opcja przewodowa, np. jakiś uchwyt z kablem USBC na sztywno tak żeby łatwo można było jedną ręką wsunąć telefon po wejściu do auta? Ktoś widział jakieś sprawdzone rozwiązanie? Inna sprawa, że niestety z autem będzie też używany iphone 11, ale priorytet jest na oneplusa.
  • 7
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tylkowielkanocny: ja w swoim aucie posiadam AAwireless. Śmiga fajnie, tylko czas oczekiwania długi. Brałem w maju jak jeszcze był po $75 + $15 wysyłka i dopiero w październiku doszło.
Już nie męczę się z kabelkiem i polecam.
@Qwapi: @mccloud: Poczytałem trochę i w zasadzie (na logikę) słusznie jeszcze w necie zwracają uwagę na mocną bateriożerność tego rozwiązania. Także przy moim oneplus z kilkuletnią baterią obawiam się, że może być mało praktyczne przez szybkie rozładowywanie telefonu.
@prawdziwek: Dzięki, z uwagi na powyższe to też dla mnie do rozważenia zdecydowanie.