Wpis z mikrobloga

Takie nagrywanie będzie przydatne tylko dla samego siebie i swojego spokoju ducha. Dla celów dowodowych już niekoniecznie, bo przecież zawsze można powiedzieć, że to inscenizacja. Dużo lepszy sposób to otwarcie paczki przy kurierze. Wtedy można spisać protokół.

Swoją drogą to niezły musi być ten używany telefon ;)
@StaryWedrowiec haha możliwe możliwe ;)))

Akurat iphona używanego z netu w naszym kraju to też bym się obawiał kupować z uwagi na liczbę oszustw plus tych wszystkich tzw. telefonów poprezentacyjnych, leżaków magazynowych, nadwyżek magazynowych a w realu zwykłych złomach-refubach z Chin.
@lastro no tak to ładny grosz już za jednego lub drugiego. Jeśli chcesz mieć świadka dostawy to zamów i później otwórz przy kurierze.

P40 Pro rarytas w tych czasach. Fajny wybór, wreszcie coś innego niż wszyscy :)
@Ukiel_X: Ja juz mam zamowiony. Mysle ze przyjdzie dzisiaj albo jutro. Tylko pytanie czy "świadkowanie kuriera" to nie jakaś dodatkowa usługa, ktorą powinienem byl wczesniej wykupić?

Ps: upolowałem lekko ponad rocznego w niby idealnym stanie za 1500
@lastro nie, to nie jest dodatkowa usługa. Masz prawo przy nim sprawdzić zawartość. Ba nawet normalnie powinno się to robić. Ale wiadomo kurierom się zawsze spieszy i nie chce im się czekać.
Natomiast to Ciebie nie interesuje. Otwórz przy nim paczkę. Jak będzie ok to niech leci a jak coś nie tak to niech wyciąga protokół i piszecie:)

Super fonik niech się sprawdza:))) i do zdjęć:)))
@lastro: @Ukiel_X: jako kurier powiem tylko, że nie mamy obowiązku czekać aż klient otworzy paczkę i sprawdzi zawartość, to jest tylko i wyłącznie uprzejmość kuriera na którą większość teraz nie pójdzie przez gorący świąteczny okres. Weź od niego numer telefonu, puść go i na spokojnie sobie sprawdź, jak coś będzie nie tak to wtedy zadzwoń po protokół szkody. Sama obecność kuriera przy otwieraniu paczki i tak dla nikogo nic nie