Wpis z mikrobloga

Niektóre osoby wypowiadające się na tagu #przegryw piszą, że kobieta-przegryw nie istnieje.
Otóż istnieje, tyle że oni nie uznają brzydkich kobiet za kobiety.

Pamiętam jak kiedyś na jednych zajęciach na zagadała do mnie taka jedna dziewczyna, którą mógłbym określić mianem przegrywki - miała męską posturę (szerokie bary, wąskie biodra), ciągle gadała o swojej depresji i problemach psychicznych itd. Była całkiem miła, więc se gadaliśmy sporo.
Kolega po tych zajęciach mnie spytał dlaczego z nią w ogóle gadam, skoro jest brzydka. No bo wiecie, liczy się tylko S E G Z i R U C H A N I E, więc po co samiec taki jak ja miałby gadać z brzydką samicą xD

Jeszcze potem mówił, że "prawdziwa kobieta musi wyglądać atrakcyjnie", bo inaczej jest podrabianą kobietą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co ciekawe on sam był brzydki jak noc listopadowa, był gruby, miał taką trochę ziemniaczaną twarz, ale w sumie co poruchał to jego. Nawet był w otwartym związku tylko że jego dziewczyna chyba nie wiedziała, że to otwarty związek xD

#damskiprzegryw #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 7
  • Odpowiedz
@trevoz: też miałem taką chłopską laskę w klasie w liceum nikt jej nie lubił miała męską posturę była #!$%@?ąca i złośliwa i nie zachowywała się w ogóle jak normalna prawdziwa kobieta ale i tak miała kogoś więc damski przegryw nie istnieje
  • Odpowiedz
co dokladnie oznacza 'ziemniaczana twarz'? Już któryś raz to widzę i nie wiem jak interpretowac.


@Kapeluszzszyszek: ja to używam w stosunku do nieatrakcyjnej, okrągłej twarzy, bez widocznego zarysu szczęki ze względu na nadwagę.
Ale w sumie nie wiem czy dobrze używam tego słowa ;p
  • Odpowiedz
@trevoz: Nie wszyscy tak uważają jak myślisz. Na świętym tagu było wiele eksperymentów i nawet najbrzydsza najgrubsza i ba najbrudniejsza lafirynda ma pełno spermiarzy i adoratorów jest wiele przykładów na tagu takiego stanu rzeczy więc to co piszesz można łatwo obalić.
Dodam jeszcze że postwa tw kolegi z klasy świadczy że jest typowym normikiem. A to jak się o nim wypowiadasz świadczy że jesteś p0lką.
  • Odpowiedz