Wpis z mikrobloga

Mirki, wybieram się do Vision Express na badanie wzroku, ale głównie zależy mi na badaniu przesiewowym i czy wszystko w porządku jest z moimi oczami (IT here - 10h dziennie przy kompie).
Czy dobrze rozumiem, że:
Soczewki kontaktowe - kolejne badanie, 149 zł
Badanie wzroku + ocena przesiewowa, 248 zł
oba są po 9 zł jeżeli kupię soczewki u nich za 130zł? Czyli nie ma żadnego sensu wybierać zwykłe badanie bez przesiewu skoro cena i tak jest redukowana do 9 pln? Z tego co na stronie patrzę to te soczewki też nie są jakoś sporo droższe niż gdzie indziej, czyli badanie wychodzi prawie za darmo, gdzie jest haczyk? Będą zmuszali mnie conajmniej na roczny zapas soczewek czy mają #!$%@?, że idealnie za 130zł soczewki zamówię (trochę po januszowsku ale...)
#lekarz #wzrok #okulary #soczewki #visionexpress #okulista #medycyna
  • 2
  • Odpowiedz
@tamtengosc29: Nie wiem jak tam z soczewkami, bo nosze oksy, ale ogólnie nie polecam Vision Express. 13 lat nosze okulary i tam był mój najgorszy zakup zarówno pod kątem cenowym jak i jakościowym (i w sumie Kodano tak samo)
  • Odpowiedz
@tamtengosc29: nie możesz iść w jakieś lepsze miejsce do porządnego optometrysty? Po co Ci soczewki jak na rynku jest tyle pięknych oprawek?
Skoro pracujesz w IT i dużo to powinieneś wydać więcej na swój wzrok i zafundować sobie okulary z filtrem blue, gdzie same soczewki okularowe kosztują 500+, do tego oprawka też podobnie.
  • Odpowiedz