Wpis z mikrobloga

1. Kup 25 paczek.
2. Zgarnij Skodę.
3. Umrzyj trochę w środku, bo niby Skoda i fajnie - ale chciałeś Calibana.
4. W kalendarzu adwentowym pojawia się SU-130PM.
5. Łaj not ale brakuje ci trochę golda, pędzlu - na #!$%@? ci był ten kamuflaż na Skodzie?
6.Dobra, Jezu, święta są. Kup 3 paczki, bo gwarantowane 250.
7. Caliban w pierwszej.
8. #!$%@?ć WG.

#wot
  • 14
  • Odpowiedz
@mnik1: #!$%@? wygryw z tą Skodą. Dałbym na mszę i nie próbował dalej xd
Ale w sumie taliban fajny się robi. Gdybym dobrze grał, to bym go polubił.
  • Odpowiedz
@mnik1: Ja z łącznie stu paczek wylosowałem wzytskie piździki, 122 TM, Boforsa i YOH'a. Mam cichutką nadzieję że w kalendarzu adwentowym pojawi się Type 59 bo na niego ostro poluję ale to są raczej marzenia że WG da go do kalendarza ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@akarw1234: Raaaaaaaaaczej nie, myślę - sam jestem serio zaskoczony że Suka-130 się w nim pojawiła, bo do tej pory oferty w kalendarzach raczej omijały premki o statusie "legendy", że się tak poetycko wyrażę. Prędzej nastawiałbym się na Black Market, jeśli polujesz na Typa.

Choć, z drugiej strony, byłem na tysiąc procent przekonany że w paczkach pojawi się premium dziewiątka, więc łel fak mi aj ges.
  • Odpowiedz
@mnik1: #!$%@? wie co pijany Dimitri wstawi z samego rana do sklepu XD
Ale w tym roku bardzo dziwny jest fakt że nie ma żadnych przecieków co mniej więcej będzie. A przynajmniej ja żadnego info nie znalazłem
  • Odpowiedz
@beerman: Jop, suka kupiona.Chyba pierwszy raz dostępna za czysty gold, więc jeśli masz zapas - bierz w ciemno, to jedna z najlepszych premek VIII tieru. Coś jak Skorpion ino wolniejsze, niższe, z wyższą alfą i zauważalnie lepszym camo, kosztem wieży która nie obraca się w pełnym zakresie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mnik1: kurde namówiłeś mnie tym opisem. Jakbyś sprzedawał garnki i tak mi je zareklamował to też bym kupił. Powiedz tylko czy to twardsze niż Skorpion czy też trzeba się chować daleko daleko w krzakach za kamieniem czy coś odbije? Nie mam jak sprawdzić aktualnie pancerza.

Edit: a dobra, widzę już że 20mm to najgrubszy pancerz na tym wózku, ale biorę do kampienia
  • Odpowiedz
@beerman: Absolutnie niczego nie odbije, pancerz jest grubości kartki papieru - pocieszeniem jest fakt że jest od Skorpiona fizycznie niższy i chyba, generalnie i całościowo, mniejszy jako taki.

Ciekawostką jest też model kolizyjny suki - gdy spojrzysz na nią od boku, to zauważysz że generalnie nie ma na niej specjalnie dużo kadłuba, więc jeżeli ktoś strzela do ciebie od boku i niespecjalnie przyłoży się do celowania, to jest szansa że pocisk
mnik1 - @beerman: Absolutnie niczego nie odbije, pancerz jest grubości kartki papieru...

źródło: comment_16394042443z6EEndEUF0fObF6mnb3J5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Tamerlan: Nie wiem, lol. To tedek z otwartą kabiną (kabriolet?) więc wentylacja odpada, a nie ma też jakichś oczywistych problemów które trzeba by było łatać modułami, więc generalnie odnoszę wrażenie że co byś na niego nie wsadził, to będzie dobrze. Na razie mam rammer + mechanizm obrotu + lornetka - dopychacz bym zostawił, niezależnie od zestawu, ale reszta to już własna inwencja, jak chcesz min-maxować działo to obrót/naprowadzanie + celowanie,
  • Odpowiedz