Wpis z mikrobloga

Mircy,
pomóżcie zrobić prezent. Jakiego pada do PCta teraz się kupuje? Xbox Series X? Oryginał czy zamiennik, np. PowerA?
Dokupić stację dokującą, żeby rechargeable były?
#pcmasterrace
  • 7
@groob: Oryginał, miałem dobry zamiennik i padł po miesiącu grania w Forzę, a oryginalne trzymają latami

Ja kwestie baterii rozwiązałem tak: zapas akumulatorków + ładowarka do nich, nie ma sytuacji bym podczas gry musiał się ratować kablem, zawsze mam naładowane baterie pod ręką.
@Atreyu: No tak, ale stacja dokująca (czyli miejsce do ładowania + akumulatory) to koszt góra 80-100zł, nawet dla dwóch padów. 4 akumulatory i ładowarka nie wyjdą wiele taniej.
@groob: cenowo pewnie podobnie

Ja wolę ładowarkę bo ładuje tym i akumulatorki AA do innych urządzeń i 18650 do latarek, co komu potrzebne. Na prezent stacja jest ładniejszym rozwiązaniem
ja kiedys hejtowalem pada do xboxa bo ja pierodke jak mozna miec pada na baterie, wyszlo na to, że wymieniam baterie rzadziej niz musialem ładować #!$%@? pada od ps4(plus do tego, ze na PC musialem kombinować z programami które udawaly ze mam pada od xboxa bo w większość gier sie nie dalo grac)