Wpis z mikrobloga

#pytanie #rozowepaski #wtf #babskiesprawy

Ej, różowe paski [bo to głównie do was pytanie]:

Mam kręcone włosy, a raczej mocno pofalowane. Im są dłuższe tym te sprężyny/fale się bardziej rozciągają pod swoim własnym ciężarem. Włosy ostatni raz skróciłam dość mocno na początku roku i od tego czasu są coraz dłuższe a... ostatnio dostały jakiejś #!$%@? i zaczęły się kręcić jak nienormalne pomimo długości o.O

O co chodzi?
  • 25
  • Odpowiedz
@Vorland: wilgotność ma, ale nigdy w ten sposób [u mnie]. mi faktycznie też włosy zaczęły się mocniej kręcić w okresie dojrzewania. Ale fakt- zmieniłam odzywke i chyba od tego czasu się zaczęło! Ni epomyślaam o tym

@dzoli: dzięki za radę :) nie znałam tej metody! Do tej pory używałam głównie jedwabiu, bo mi się puszą też :(
  • Odpowiedz
@hellyea: żel lniany świetnie odżywia włosy i podbija skręt. No i nie obciąża, bo włosy go piją, najlepsze dla kręconych ;) edit: no i nigdy nie czesz suchych, tylko mokre, to też się będą mniej puszyć :)
  • Odpowiedz
@dzoli: dzięki :) zawsze unikałam żeli, bo mi sie kojarzyły ze sklejaniem włosów etc. a ja nie lubie żadnych utrwalaczy- poza specjanymi okazjami nie używam takich rzeczy. Ale to sprawdzę!
  • Odpowiedz