Wpis z mikrobloga

@fiir: no właśnie nie. Ja nie wiem co z tym tinderem, ale pokazuje mi albo przystojniaków z sześciopakiem albo mężczyzn z 30+ kilo nadwagi lub typowych sebków w czapce #!$%@?. Ja się uważam za taką pomiędzy i też takiego szukam, a mam wrażenie, że trafiam na same skrajności.
@Nowelizacja: Myśle ze taka talie dostałaś, algorytm cię tak spozycjonowal. Może dostajesz odrzuty bo za dużo dajesz w prawo średniaków , którzy są odrzucani przez inne i maja niski rating, wiec tinder stwierdził ze będzie ci upychał to czego nikt nie chce bo masz niskie standardy ;D a chadow dostajesz żeby zostać przy aplikacji . Poczytaj sobie o algorytmie.
@fiir: możliwe, że tak jest. Wiesz, ja ogólnie szukam związku, więc takich superprzystojnych, co pozują bez koszulki nie daję dla zasady w prawo. Daję w prawo trochę innych i, biorąc pod uwagę specyfikę tindera, możliwe, że ci mają mniej par.
@2cf002b2f4: mogę poszukać w internecie, chociaż będzie ciężko, bo takich ogólnodostępnych zdjęć przeciętnego mężczyzny, które by nie naruszały praw do wizerunku, jest mało.

A tak w ogóle ciekawe, że nie wyjechałeś z takim komentarzem do opa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fiir: możliwe, że tak jest. Wiesz, ja ogólnie szukam związku, więc takich superprzystojnych, co pozują bez koszulki nie daję dla zasady w prawo. Daję w prawo trochę innych i, biorąc pod uwagę specyfikę tindera, możliwe, że ci mają mniej par.


@Nowelizacja: Nigdy tego nie zrozumiem, mi moja obecna powiedziała ze wyglądałem na czada ruchacza i miała wątpliwości ale wkoncu przesunęła.
Miło jest poruchac do jasnej cholery, ale jak dziewczyna jest
@fiir: Tzn. ja rozumiem twój punkt widzenia. Na żywo podrywają mnie też tacy bardzo przystojni z sześciopakiem. Nawet miałam sytuacje, w których tacy (jak się okazało po kilku miesiącach prób zarywania) chcieli związku ze mną. Mimo iż uważałam, że chcą tylko seksu. Ok, jest na to szansa.

Niemniej, tinder rządzi się swoimi prawami i tacy bardzo przystojni tam mają taki wybór, że szukają bardzo ładnych kobiet, a ja do takich się