Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Znowu #mirkopomusz a w szczególności Mirki spod tagu #audio.

Mam taka wieże (picrel) w warsztacie i do niej podpięte 6 głośników samochodowych wstawionych w sufit i to mi jakoś tam gra, odbieram sobie #radio

Ale mam juz dosyć tego #!$%@? w tym radio i chciałbym tam odpalić spotify czy tidala np.

U myślałem że kupię jakiś tani odtwarzacz za parę stówek, wstawię zamiast wieży i będzie grało.

Ale jak tak pobieżnie patrze to temat wcale nie musi być taki prosty i tani bo za odtwarzaczem powinienem postawić wzmacniacz, który to wieża ma już wbudowany.

Do tego takie odtwarzacze wcale nie są takie tanie jak myślałem.

No i teraz pytanie jak to ugryźć? Podłączyć coś do wiezy po auxie albo jakimś innym złączem? Może są jakieś chińskie odtwarzacze, które jednak są tanie? No wierzę, że znajdzie się ktoś kto wie jak to rozwiązać.
Powuyo - Znowu #mirkopomusz a w szczególności Mirki spod tagu #audio. 

Mam taka wież...

źródło: comment_1639336971WkoT9ePAQAkTAPofMYxSZO.jpg

Pobierz
  • 14
@Powuyo: mam podobną wieżę ale już nie używam jak zmierzyłem pobór prądu. Na czuwaniu nawet dużo pobierała prądu. Najlepiej kupić adapter bluetooth i podłączyć pod aux.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CzajkaRuchajka: musiałby być osobny telefon do tego celu. Później problem z ładowaniem tego telefonu itd.

@Trelik: po bluetooth już lepiej ale znowu osobny telefon, ładowanie go itd.

Z mojego telefonu nie może iść, bo przy opuszczeniu warsztatu zrywaloby połączenie.
@Powuyo: zobacz czy ta wieża ma w ogóle jakieś wejście aux. jeśli ma, to są takie odbiorniki BT i mógłbyś sobie spotify z telefonu na niego puszczać. do kupienia spokojnie za dwucyfrowe kwoty.
a jeśli szkoda ci telefonu do warsztatu, to moze po prostu jakiś stary smartfon podłączony do tego po aux albo BT.

a jeśli aux nie masz i nie chce ci się robić cudów z wlutowywaniem się gdzieś w
@Powuyo jak to nie są tanie? Wieża z Bluetooth to 2-3 stówki już, puszczasz z telefonu, albo nawet w tym starciu możesz mieć wejście, to wtedy kabel za parę złotych, jeśli już jakiegoś nie masz.

No ale fakt, tu minus jest taki, że masz uziemiony telefon. Czasem można sobie wziąć do umowy dodatkowa kartę na sam internet, wtedy wrzucasz do starego telefonu i problem z głowy

EDIT zanim napisałem to już widzę