Wpis z mikrobloga

Drogi trepie,

po pierwsze, #!$%@? cię obchodzi co kto robi w łóżku;
po drugie, zajmij się jedną wielką hetero ruchalnią jaką jest Tinder, czego owocem jest plaga dzieci wychowujących się bez ojca.

Napisałbym, że to bliższy ci temat, ale patrząc jaki jesteś purytański, raczej bardzo daleki.

@KawaJimmiego
  • Odpowiedz
@EvilToy: A co, gdybym ci powiedział, że rozwiązłość trzeba piętnować niezależnie od kombinacji biorących udział? Puszczalstwo to nie jest powód do dumy. A jak niby jest inaczej, to dlaczego OP się chowa?
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: Piętnować trzeba #!$%@? się innym do majtek i liczenie im partnerek/partnerów. Nie twój #!$%@?, nie twoja sprawa. Może jeszcze powołajmy policję obyczajową. Oj coś wyczuwam incela xD

dlaczego OP się chowa?


Co mnie to interesuje, dlaczego się chowa, a dlaczego nie. Ma jakiś powód. Jeden się chowa, inny nie.

Może opowiesz o swoim życiu seksualnym? Jak tam, zamoczyłeś już?
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: Widzę #!$%@? się ze swoimi morałami do spraw, które cię nie dotyczą.

Widzę też, że udzielasz się pod tagiem przegryw, a to automatycznie kończy dyskusje.

W twojej starej


Powodzenia.
  • Odpowiedz
Widzę #!$%@? się ze swoimi morałami do spraw, które cię nie dotyczą.


@EvilToy: Otwarte forum, a wykop to nie burdel.

Widzę też, że udzielasz się pod tagiem przegryw

W charakterze doradcy, a nie przegrywa. Widzę to ja oszołomstwo z twojej strony.
  • Odpowiedz
@Bloodborn: A najśmieszniejsze jest, że najpierw miałem się rzekomo przyczepiać bezpodstawnie, a wyniki badań miały nie odzwierciedlać rzeczywistości. Potem to miało być niereprezentatywne, użytkownik wyżej zarzucił mi, że pokazuję jednostkową opinię i tekst OP-a wraz z intencjami wcale mogą takimi nie być. A na końcu okazało się, że właśnie dokładnie takimi są i tylko potwierdziło to, o czym piszę. Teraz więc zmieniacie temat z postu OP-a na mnie personalnie ( ͡
  • Odpowiedz