Wpis z mikrobloga

Poznałem laskę na tinderze.
Przeszliśmy na instagrama
Piszemy kilka dni
Wysłała mi zdjęcie swojej lampy sufitowej z dopiskiem "Wpadnij i przykręć jak na prawdziwego faceta przystało"
Na co ja wysłałem jej fotkę swoich nieumytych garów z dopiskiem "Wpadnij i pozmywaj jak na prawdziwą kobietę przystało"
Zablokowała mnie xDD

  • 62
  • Odpowiedz
  • 6
@rales #!$%@? jakaś, ja bym smiechlam srogo xD
Pewnie bym coś odpowiedziała w stylu 'o Ty kvrwa raz, dwa, trzy xD dobra, po 1' a tu blok leci xD jak ona siedzi z takim kiejem w dupie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mikka: Wam to już serio Fedora blokuje dopływ krwi do mózgu. Co on niby tu cenił? Wygrał (w swoim i waszym rozumowaniu) argument z losowa kobietą która w efekcie go zablokowała. Co niby zyskał na tym?

Nie mówię, że zaruchanie to jedyny cel ale on tutaj żadnego nie osiągnął przez głupią odpowiedź.
  • Odpowiedz
@m0rgi: Może właśnie osiągnął, bo się pośmiał, bo chciał utrzeć nosa? Tak ciężko zrozumieć że może nie chciał się z nią bzykać? Ruchanie to święty grał że musi zawsze brać co dają, a jak nie weźmie to przegrał bo już nigdy nie będzie okazji?
  • Odpowiedz
@m0rgi: Aleś się zesrał pajacu xD. On dobrze wiedział o co chodzi i nie zawalił. Tylko spermiarz poleci na każdą propozycję do ruchania, a on po prostu wolał pocisnąć pustakowi zamiast ruchać bo przecież trafi się następna. Ty byś pewnie leciał z #!$%@? na wierzchu do niej sekundę po odczytaniu wiadomości, a ona pewnie by się rozmyśliła jakbyś był w połowie drogi xD. Do was chyba trzeba dawać specjalne znaki,
  • Odpowiedz
Znaczy się laska zaprosiła Cię na ruchanie, ty jej chamsko odpisałeś i jesteś zdziwiony jej reakcją? XD


@KrupnikPL: przecież ona napisała tak samo chamsko.

A potem się dziwicie ze kobiety was traktują jak gówno jak sami domyślnie w takiej relacji do kobiet się ustawiacie XD
  • Odpowiedz
Rzuciła ci pretekst do spotkania się u niej a ty jak standardowy #przegryw zwaliłeś i teraz została ci jedynie własna ręka.


@m0rgi:

Na drugi raz, jak to nie jest nic specjalnie uwłaczającego czy problematycznego to po prostu zagraj w jej gierki a może coś ciekawego cię spotka. Pamiętaj, że tutaj zawsze mogłeś odmówić na miejscu i wrócić do siebie jakby atmosfera była
  • Odpowiedz
@chuckmls: @Mikka: @Mikka: @LubieChleb:

Zawsze mam z tego bekę. A wiecie co jest najśmieszniejsze?

To, że później to ludzie tacy jak OP tworzą zdrowsze relacje z kobietami i ogólnie sobie dobrze żyją, a tacy spermiarze sprzedający godność za cień szansy na ruchanie są pogardzani i wyciskani przez kobiety jak szmaty, bo nauczyli je, że można nimi kierować za pomocą seksu ( ͡° ͜
s.....i - @chuckmls: @Mikka: @Mikka: @LubieChleb: 

Zawsze mam z tego bekę. A wieci...

źródło: comment_1639378066O7pNOPICWAEa0E2XpoChdR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz